A3 Haber

İki patron, maaşını isteyen işçiyi dövdü!

İki patron, maaşını isteyen işçiyi dövdü!

İki patron, maaşını isteyen işçiyi dövdü!
Kasım 11
11:55 2019

İstanbul Sultangazi’de maaşını isteyen Suriyeli işçi, diğer işçilerin gözü önünde patronlarının saldırısına uğradı. Yüzü kanlar içinde kalan işçinin çağırması üzerine gelen polis, iki patronu gözaltına aldı.

Sultangazi Cebeci Mahallesi’ndeki Çanakkale Şehitleri Caddesi’nde bir iş merkezinde bulunan tekstil atölyesine gelen Suriyeli işçi, daha önce çalıştığı tekstil atölyesi sahibi iki kişiden alamadığı bir aylık maaşını istedi.

İddialara göre, atölye sahipleri ile Suriyeli genç arasında kısa süreli tartışma yaşandı. Tartışma daha sonra kavgaya dönüştü. Tekstil atölyesi sahipleri diğer işçilerin gözü önünde Suriyeli işçiyi feci şekilde dövdü. Yüzü kanlar içerisinde kalan genç, can havliyle kendisini dışarı attı. Polisi arayan Suriyeli işçi, darp edildiği ihbarında bulundu.

KAÇAK İŞÇİLER ÇATI KATINA SAKLANDI

Olay yerine gelen polis, genci ekip otosuna alarak olay yerine ambulans çağırdı. İş yerinde inceleme yapan ekipler, maaşını isteyen eski çalışanını feci şekilde döven iki patronu gözaltına aldı. Tekstil atölyesinde kaçak olarak çalışan çok sayıda yabancı uyruklu işçi ise polisten saklanmak için, iş yerinden çıkarak yangın merdiveninden çatı katına çıktı. (DHA)

About Author

Uğraş Vatandaş

Uğraş Vatandaş

Related Articles

TÜM HABERLER