A3 Haber

Opera sanatçısı anonsuyla boza satışı

Opera sanatçısı anonsuyla boza satışı

Opera sanatçısı anonsuyla boza satışı
Şubat 10
12:04 2020

Dünyaca ünlü opera sanatçısı Burak Bilgili’nin sokakta boza satan seyyar satıcıya ‘Boza’ diye bağırıp eşlik ettiği anlar, ilginç görüntüler oluşturdu. Bilgili’nin eşinin paylaştığı o görüntüler sosyal medyada büyük ilgi gördü.

A3 Haber Merkezi- Ünlü opera sanatçısı Burak Bilgili, eşi Seda Özen Bilgili ve ünlü keman virtüözü Cihat Aşkın ile akşam saatlerinde İstanbul’un Beşiktaş ilçesine bağlı Dikilitaş’taki evlerine doğru giderken, her akşam sesini duyduğu bozacıya rastladı. Bilgili çifti ile Aşkın, isminin Abdullah olduğunu öğrendikleri bozacıdan boza aldı.

Bas bariton erkek ses rengine sahip opera sanatçısı Burak Bilgili, bir süre bozacı ile sohbet etti. Sohbet sırasında Bilgili, bariton ses rengine sahip boza satıcısına birlikte ‘Boza’ diye bağırmayı teklif etti. Önce bozacı bağırdı. Ardından da birçok prestijli uluslararası opera yarışmasında ödül alan Bilgili, kendi yorumuyla ‘Boza’ diye bağırdı. O anları Bilgili’nin eşi Seda Özen Bilgi cep telefonuyla görüntüledi. Seda Özen Bilgili’nin sosyal medya hesaplarından paylaştığı görüntüler, büyük beğeni topladı.

About Author

Uğraş Vatandaş

Uğraş Vatandaş

Related Articles

TÜM HABERLER