A3 Haber

Cristiano Ronaldo koronavirüs nedeniyle karantina altına alındı

Cristiano Ronaldo koronavirüs nedeniyle karantina altına alındı

Cristiano Ronaldo koronavirüs nedeniyle karantina altına alındı
Mart 12
15:05 2020

Juventus forması giyen Daniele Rugani’de koronavirüs testinin pozitif çıkmasının ardından Portekizli futbolcu Cristiano Ronaldo’nun Portekiz’de karantinaya alındığı bildirildi.

Dünyayı saran koronavirüs salgını, İtalya’yı vurmaya devam ediyor. Son olarak ülkenin önde gelen futbol takımlarından olan Juventus’un, defans oyuncusu Rugani’de koronavirüs saptanmıştı.

Rugani’de koronavirüs testinin pozitif çıkmasının ardından Portekiz’de bulunan Cristiano Ronaldo’nun karantinaya alındığı bildirildi.

Juventuslu milli futbolcu Merih Demiral’dan koronavirüs mesajı

Juventus’ta forma giyen A Milli takımının yıldız oyuncusu Merih Demiral, takım arkadaşı Rugani’nin koronavirüs testinin pozitif çıkmasının ardından sosyal medyadan açıklama yaptı.

Durumunun iyi olduğunu belirten milli futbolcu Merih Demiral, “Covid 19 sebebiyle kulübümüz tedbir amaçlı bazı kararlar aldı. Bu yüzden ben de çalışmalarıma bir süre evimde devam edeceğim. Sağlığım gayet iyi ve panik oluşturacak bir durum yok. Desteklerini iletenlere teşekkürler. Lütfen sizler de gerekli tedbirleri alın” ifadelerine yer verdi.

Dört gün önce Rugani ve Demiral aynı karede

Rugani’nin 8 Mart İnter galibiyetinin ardından Juventus soyunma odasındaki paylaşımında Rugani’nin hemen önünde Merih Demiral yer alıyor.

About Author

Ahmet

Ahmet

Related Articles

TÜM HABERLER