A3 Haber

Melisandre, Game of Thrones’un finalini beğenmeyen hayranları nankörlükle suçladı

Melisandre, Game of Thrones’un finalini beğenmeyen hayranları nankörlükle suçladı
Mayıs 19
12:29 2020

Game of Thrones, tam bir yıl önce bugün final yapmıştı, tartışması halen devam ediyor. Beğenilmeyerek eleştirilen final sezonu ve final bölümü hakkında konuşan Melisandre karakterini canlandıran Carice van Houten ise hayran kitlesini nankörlükle suçladı.

19 Mayıs 2019 tarihinde sekizinci sezonunun altıncı bölümüyle final yapan Game of Thrones dizisinin finali, izleyenler tarafından beğenilmeyerek eleştirilmişti.

Dizide Melisandre karakterini canlandıran Hollandalı oyuncu Carice van Houten, Insider dergisine verdiği röportajda, sürprizli finali sevdiğini ve dizinin hayranlarını bir parça nankör bulduğunu belirterek, “Bazıları hayal kırıklığına uğramış olabilir çünkü başlangıçtan itibaren her şey çok çok iyiydi” dedi.

Houten, eleştirilere saygı duyduğunu, bunun da dizinin güzelliyle ilgili olduğunu vurguladı.

“Hayran kitlesinden gelen talep aşırı ve korkutucu”

Hollandalı oyuncu, Game of Thrones’un yaratıcıları David Benioff ile Dan Weiss’ın yerine yeni yazarlar alınarak bir final daha çekilmesi talepleri hakkındaysa şöyle konuştu: “Hayran kitlesinden gelen bu talep çok aşırı ve korkutucu. Hele onların ne kadar iyi olduklarını bile bile. Bunu hak etmiyorlar.”