A3 Haber

Redhack, AKP ve MHP’li belediyeleri hackledi: Kayyum öyle değil böyle atanır

Redhack, AKP ve MHP’li belediyeleri hackledi: Kayyum öyle değil böyle atanır

Redhack, AKP ve MHP’li belediyeleri hackledi: Kayyum öyle değil böyle atanır
Temmuz 02
16:07 2020

Belediyelere kayyum atanmasının halkın demokratik haklarının gasp edilmesi olduğunu belirten Redhack, AKP ve MHP’li belediyelerin internet sitelerini hackledi.

A3 Haber Merkezi- Kayyum atamalarıyla belediyelere “darbe yapıldığını” belirten Redhack (Kızıl Hackerlar Birliği), AKP’li Susuz, Güzelyurt, Altınekin ve Hadım Belediyesi ile MHP’li Akören belediyelerinin internet sitelerini hackledi.

Redhack’in AKP’li Aksaray Güzelyurt Belediyesi, Afyonkarahisar Susuz Belediyesi, Konya Altınekin Belediyesi ve Konya Hadım Belediyesi ile MHP’li Konya Akören Belediyesi’nin internet sitelerinde yayımladığı mesajda şöyle denildi: “Saray, saltanatını sürdürmek için yoksul halkımızın emeğine çöreklenerek oluşturduğu kamburu her geçen gün büyümektedir. AKİŞİD ve MHP çetesi terör retoriği ile halkın demokratik haklarını gasp ederek iradesini ihlal edip onlarca belediyeye darbe yapmıştır. Değirmenlerine su taşımayacağız. Biz RedHack olarak ‘şahsım’ın belediyelerine kayyum atayacağımızı belirtmek isteriz. Kayyum öyle değil böyle atanır. #SosyalMedyamaDOKUNMA diyenlere kulak veriyor, hepsini selamlıyoruz! Daha önce fişinizi çektik, yine çekeriz. Hak yiyen hack yer. Unutmayız, affetmeyiz, uzlaşmayız.”

Atanan her kayyum için hacklemeyi sürdürecekler

Redhack ayrıca basınla paylaştığı açıklamada da AKP-MHP ittifakının HDP öznelinde yerel belediyecilik anlayışına saldırdığını ve bölge halklarının iradesini gasp ettiğini vurgulayarak, protesto amacıyla atanan her kayyum için AKP-MHP belediyelerinin sitelerini hacklemeyi sürdüreceklerini duyurdu.

About Author

Uğraş Vatandaş

Uğraş Vatandaş

Related Articles

TÜM HABERLER