A3 Haber

Özgür Özel: CHP Kurultayı’nda Sayın Bahçeli’ye zevkli seyirler diliyoruz

Özgür Özel: CHP Kurultayı’nda Sayın Bahçeli’ye zevkli seyirler diliyoruz

Özgür Özel: CHP Kurultayı’nda Sayın Bahçeli’ye zevkli seyirler diliyoruz
Temmuz 04
21:55 2020

MHP lider Devlet Bahçeli’nin CHP kurultayıyla ilgili sözlerini değerlendiren CHP Grup Başkanvekili Özgür Özel, “Sayın Bahçeli’ye iyi seyirler. Türkiye için altın fırsatı hayata geçirecek olan kadroların ortaya çıkacağı CHP Kurultayında Sayın Bahçeli’ye zevkli seyirler diliyoruz” diye konuştu.

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’nin “CHP’nin 37’inci Olağan Büyük Kurultayı siyaset tarihimizde ayrı bir önem ve özelliğe sahiptir. Çünkü CHP’nin kaynağına ve tarihsel hüviyetine dönerek bugünkü teslimiyetçi yönetiminden kurtulması, Atatürk’ün partisinde süregelen işgalin sonlandırılması maksadıyla altın bir fırsat önümüzdedir” açıklamasına yanıt veren CHP’li Özgür Özel, “Türkiye için altın fırsat CHP’nin, Millet İttifakı’nın iktidarıdır. Türkiye için altın fırsatı hayata geçirecek olan kadroların ortaya çıkacağı CHP Kurultayında Sayın Bahçeli’ye zevkli seyirler diliyoruz” dedi.

Özel, “Sayın Bahçeli’ye iyi seyirler Pandemi koşullarından dolayı davet edemiyoruz. Ama sıkı bir takipçimiz olduğu belli. Türkiye için altın fırsat CHP’nin iktidarıdır. Millet ittifakının iktidarıdır. Türkiye için altın fırsatı hayata geçirecek olan kadroların ortaya çıkacağı CHP Kurultayı’nda Sayın Bahçeli’ye zevkli seyirler diliyoruz. Biz çok keyif alacağız kendisinin de keyif alacağını açıklamasından öğrenmiş olduk” dedi.

“Sıkı bir takipçimiz olduğu belli”

CHP Grup Başkanvekili Özel açıklamasında, şunları kaydetti:

“Sayın Devlet Bahçeli, bir tek senden Cumhurbaşkanı Adayı olmaz bu Türkiye’de dediği Recep Tayyip Erdoğan’ı partisinin adayı yapmıştı. Partisindeki bir genel başkan adayı değerli bir hanımefendiyle rekabet etmemek için savrulmuş, partisini savurmuş Kurultayı Saray desteğiyle iptal ettirmiş. Partiyi ortadan ikiye yardırmış. Ve bir siyasi partinin Saraya ve Bahçeli’ye itiraz  partisinin ortaya çıkmasına sebebiyet vermiş ve bir siyasi parti meclise yeni bir grup ve yeni bir genel başkan çıkmasına ön ayak olmuştur. Kendi partisindeki durumu için bir başka siyasi parti doğmasına genel başkan olmasına. Bir başka siyasi partinin genel başkanın Cumhurbaşkanı adayı olup kendisi aday olmamasına sebebiyet veren ve bunu hazmedebilen birinin şimdi Cumhuriyet Halk Partisi’nin Kurultayını altın bir fırsat olarak görmesi gerçekten önemlidir. Sayın Bahçeli’ye iyi seyirler Pandemi koşullarından dolayı davet edemiyoruz. Ama sıkı bir takipçimiz olduğu belli. Türkiye için altın fırsat CHP’nin iktidarıdır. Millet ittifakının iktidarıdır. Türkiye için altın fırsatı hayata geçirecek olan kadroların ortaya çıkacağı CHP Kurultayı’nda Sayın Bahçeli’ye zevkli seyirler diliyoruz. Biz çok keyif alacağız kendisinin de keyif alacağını açıklamasından öğrenmiş olduk.”

About Author

Ahmet

Ahmet

Related Articles

TÜM HABERLER