A3 Haber

‘Afiyet Ver’ kampanyasına dört günde 5 milyon lira destek

‘Afiyet Ver’ kampanyasına dört günde 5 milyon lira destek

‘Afiyet Ver’ kampanyasına dört günde 5 milyon lira destek
Temmuz 29
00:13 2020

‘Afiyet Ver’ kampanyasıyla ihtiyaç sahibi ailelere paketlenmiş kavurma ya da kıyma ulaştırılması için dört günde 5 milyon TL’den fazla destekte bulunuldu.

A3 Haber Merkezi- Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş’ın başlattığı Afiyet Ver’ kampanyasıyla, ihtiyaç sahibi ailelere paketlenmiş kavurma ya da kıyma ulaştırılması için dört günde Türkiye’nin 81 ilinden 26 binden fazla hayırsever, 5 milyon TL’den fazla destekte bulundu.

Kampanya dahilinde şu ana kadar yaklaşık 90 bin paket kavurma ve kıyma siparişi alındı. Hayırsever vatandaşlar www.afiyetver.com internet sitesi üzerinden siparişlerini vermeye devam ediyor.

Mansur Yavaş, sosyal medya hesaplarından dördüncü günün sonunda da hayırsever vatandaşlara teşekkür mesajı yayınladı. Yavaş mesajında, “Henüz 4. günündeki Afiyet Ver kampanyamıza 5 milyon TL destek geldi. İyiliğin başkentinde bulaştırdığınız her iyilik; bir gülümsemeye vesile oluyor, paylaştıkça çoğalıyor. Vatandaşlarımızın yüzüne umut, gözüne ışık olduğunuz için en derin teşekkürlerimi sunuyorum” dedi.

‘Afiyet Ver’ kampanyasına 48 saate yaklaşık 3 milyon TL destek gelmişti.

About Author

Uğraş Vatandaş

Uğraş Vatandaş

Related Articles

TÜM HABERLER