A3 Haber

Dokuz Eylül Üniversitesi’nde tüm eğitim faaliyetlerine bir hafta ara verildi

Dokuz Eylül Üniversitesi’nde tüm eğitim faaliyetlerine bir hafta ara verildi
Ekim 31
22:21 2020

Dokuz Eylül Üniversitesi Rektörlüğü, bir hafta uzaktan eğitim faaliyetleri de dahil olmak üzere tüm eğitim faaliyetlerine ara verildiğini duyurdu.

A3 Haber Merkezi | İzmir depremi nedeniyle kentteki ilk ve ortaöğretime bir hafta ara verilmesi kararına Dokuz Eylül Üniversitesi de katıldı. Dokuz Eylül Üniversitesi Rektörlüğü, tüm binaların kontrol edilebilmesi için önümüzdeki hafta uzaktan eğitim faaliyetleri de dahil olmak üzere tüm eğitim faaliyetlerine ara verildiğini duyurdu.

Dokuz Eylül Üniversitesi Rektörlüğü, Twitter hesabından yaptığı duyuruda önümüzdeki hafta tüm eğitim faaliyetlerine ara verildiğini duyurdu. Depremden etkilenen tüm vatandaşlara “geçmiş olsun” denilen mesajda ara verme kararı şu şekilde duyuruldu: “Mensuplarımızın da derinden etkilendiğini bildiğimiz bu zorlu süreçte üniversite yönetimi tarafından önümüzdeki hafta tüm eğitim faaliyetlerine (uzaktan eğitim faaliyetleri dahil) ara verilmesine karar verilmiştir. Bu süre içerisinde üniversitemizin tüm binaları kontrol edilerek, olası hasarların tespiti gerçekleştirilecektir.”