A3 Haber

Saray’da dikkat çeken buluşma: Erdoğan ve Melih Gökçek bir araya geldi

Saray’da dikkat çeken buluşma: Erdoğan ve Melih Gökçek bir araya geldi

Saray’da dikkat çeken buluşma: Erdoğan ve Melih Gökçek bir araya geldi
Kasım 12
00:58 2020

AKP’li Melih Gökçek, AKP’li Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan ile bir araya geldi. Gökçek ziyaretini, “Akşam üzeri sayın Cumhurbaşkanı’mı ziyaret ettim” notuyla sosyal medyadan duyurdu. 

Eski Ankara Büyükşehir Belediyesi Başkanı AKP’li Melih Gökçek, AKP’li Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan ile bir araya geldi. Melih Gökçek’in Twitter hesabından duyurduğu buluşma, sosyal medayda bir anda gündeme oturdu. Gökçek’in paylaştığı fotoğrafa göre buluşma Saray’da gerçekleşti. Gökçek,  ziyaretini “Akşam üzeri sayın Cumhurbaşkanı’mı ziyaret ettim” notuyla sosyal medyadan duyurdu.

Geçtiğimiz günlerde Merkez Bankası Başkanı Murat Uysal görevden alınarak yerine Naci Ağbal atanmıştı. Naci Ağbal ile Berat Albayrak’ın arasında sorunlar yaşandığı için Berat Albayrak’ın bu atamayı istemediği iddia edilmişti. Aynı zamanda Bülent Arınç’ın ekranlara çıkıp “ekonomi iyi değil, Berat Albayrak’a da söylüyorum” demişti. Söz konusu gelişmelerden sonra Berat Albayrak istifa etmiş, istifası 27 saat sonra kabul edilmişti.

Geçmiş dönemde Bülent Arınç ile arasında sorunlar olduğu bilinen Melih Gökçek’in Erdoğan’ı ziyaret etmesinin yaşananlarla bir ilgisi olup olmadığı bilinmezken, görüşmenin detaylarıyla ilgili herhangi bir açıklama da yapılmadı.

About Author

Ahmet

Ahmet

Related Articles

TÜM HABERLER