A3 Haber

Müge Anlı’da korkunç iddia: 6 aylık bebeği tandırda yakmışlar

Müge Anlı’da korkunç iddia: 6 aylık bebeği tandırda yakmışlar

Müge Anlı’da korkunç iddia: 6 aylık bebeği tandırda yakmışlar
Aralık 01
17:00 2020

‘Müge Anlı ile Tatlı Sert’ programının son bölümünde 6 aylık bebeğin tandırda yakıldığı iddiası ortaya atıldı. Programın sunucusu Müge Anlı, “Bugüne kadar bu programda duyduğum en vahşi şey, inanamıyorum” ifadelerini kullandı.

Antalya’da kaybolan ve 2016’dan bu yana haber alınamayan 74 yaşındaki 14 çocuk babası Kerem Durur’a ne olduğu ATV’de yayınlanan Müge Anlı’da araştırılmaya başlandı. Durur’un nerede olduğu tespit edilmeye çalışılırken birliktelik yaşadığı Resime Dönmez hakkındaki detaylar ortaya çıktı.

“6 aylık bebeği tandırda yaktı”

Anlatılanlara göre Resime Hanım ile Kerem Bey’in ilişkisi, Resime Dönmez evliyken başladı. Resime Dönmez’in Kerem Durur’dan önceki eşi ve Kerem Durur’un kardeşi, Müge Anlı canlı yayınında korkunç iddialar ortaya attı. İddiaya göre Resime Dönmez’in eski eşiyle evli olduğu dönemde 6 aylık bebeği tandıra atıldı.

İddialara göre, Resime Dönmez’in, eski eşi ile evli olduğu dönemde dünyaya getirdiği çocuğun Kerem Durur’dan öğrenildi. Dönmez’in, çocuğun Durur’dan olduğu ortaya çıkmaması için kendi evladını tandıra attığı iddia ediliyor.

Bir çocuğu da boğularak ölmüş 

Kendisinin bebeğinin yandığı sırada evde olmadığını, geri döndüğünde olup biteni öğrendiğini ifade eden Resime Dönmez, bebeğini tandırda yaktığı iddiasını reddetti. Öte yandan Müge Anlı’nın bugün yayınlanan bölümünde Resim Dönmez’in Van Erciş’te bir çocuğunun da boğularak öldüğü ortaya çıktı. Canlı yayında öğrendikleri karşısında büyük şok yaşayan Müge Anlı ise “Bugüne kadar bu programda duyduğum en vahşi şey, inanamıyorum” dedi.

About Author

Ahmet

Ahmet

Related Articles

TÜM HABERLER