A3 Haber

Bülent Ersoy’un hayatı film oluyor

Bülent Ersoy’un hayatı film oluyor

Bülent Ersoy’un hayatı film oluyor
Aralık 16
18:09 2020

Diva lakabıyla bilinen sanatçı Bülent Ersoy’un hayatı film oluyor. Bir yapım şirketi, Ersoy’un hayatı için açık çek sundu.

Bir yapım şirketinin Bülent Ersoy’u ikna edebilmek için açık çek sunduğu ve filmin senaryosunun yazıldığı belirtildi. Haber Global’de yer alan habere göre, eğer Bülent Ersoy beğenirse 2021 sonbaharında beyazperdede olacak. Daha sonra da Bülent Ersoy’un hayatının 13 bölümlük belgeseli çekilecek.

Ersoy, geçen hafta Nişantaşı’ndaki bir mağazadan iki kürk satın almasıyla gündeme gelmişti. Gazetecilere toplam değeri 2,5 milyon lirayı bulan yirmi iki kürkünü Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği’ne (ÇYDD) bağışlayacağını açıklamıştı. Ancak dernek yönetiminden hiç beklemediği bir karşılık almıştı.

Dernek, Ersoy’un kürk bağışını kabul etmeyeceklerini, “ÇYDD, tüzüğü gereği doğa, çevre ve canlı haklarına saygılı olmayı ilke edinmiştir. Bu nedenle hayvanların yaşam hakları ihlal edilerek elde edilen ürünler ve bunların bedelleri üzerinden yapılacak bir bağışı kabul etmemiz söz konusu değildir” diyerek duyurmuştu.

Ersoy, “Ben eğitime çok önem veririm. Onlar kız çocuklarını okutuyorlar diye bağışlamak istedim. Vasiyetimi değiştirdim zaten Mehmetçik Vakfına ve başka bir eğitim kurumuna daha bağış yaptım. O’nlar bence ilgi çekmek için reddettiler. Bir daha da konuşmam. Telefonlarını da açmam. Çok yüklü bir bağışı kaybettiler’’ demişti.

About Author

Ahmet

Ahmet

Related Articles

TÜM HABERLER