A3 Haber

Mutlu sonla bitmedi: Evlilik teklifine rekor ceza

Mutlu sonla bitmedi: Evlilik teklifine rekor ceza

Mutlu sonla bitmedi: Evlilik teklifine rekor ceza
Ocak 19
11:43 2021

Antalya’da bir genç, kız arkadaşına drift atan çok sayıda aracın arasında evlenme teklif etti. Teklif sırasında sosyal mesafe kuralı da hiçe sayıldı. Genç kız teklifi kabul etti ancak görüntülerin sosyal medyada yayılmasının ardından toplam 84 bin lira ceza kesildi.

Antalya’nın Serik ilçesinde evlilik teklifinde bulunan gencin arkadaşlarına drift yapmak, alkollü araç kullanmak ve sosyal mesafeye uymamaktan 84 bin 837 lira ceza uygulandı. Çandır Mahallesi’nde ikamet eden 29 yaşındaki İsmail Göksu, kız arkadaşına sürpriz evlenme teklifi yapmak istedi.

Göksu, arkadaşlarının Çandır Şehit Öğretmen Mustafa Saadettin Küçük Ortaokulu bahçesinde toplanmasını sağladı. Kız arkadaşı ile okulun bahçesine gelen Göksu, meşale ve konfetiler arasında diz çökerek evlenme teklifinde bulundu.

Bu sırada gencin arkadaşları çiftin etrafında aracıyla drift yaptı. Cep telefonu kamerasıyla çekilen görüntüler sosyal medyada paylaşılınca durumdan haberdar olan jandarma ekipleri harekete geçti. Ekiplerin yaptığı çalışmayla Göksu ve arkadaşları yakalandı.

Göksu’nun arkadaşlarına alkollü araç kullanmak, drift yapmak ve sosyal mesafeye uymamaktan 84 bin 837 lira ceza uygulandı.

“Teklifi kabul etti”

Göksu, gazetecilere yaptığı açıklamada, kız arkadaşının evlenme teklifini kabul ettiğini söyledi. Günün en önemli ve keyif verici olayının teklifinin kabul edilmesi olduğunu aktaran Göksu, “Gerisi hüsran. Olmasa iyiydi ama oldu. Doğum günümde, evlenme teklif ettim. O saate kadar her şey çok güzeldi” dedi.

About Author

Ahmet

Ahmet

Related Articles

TÜM HABERLER