A3 Haber

Esnaftan ziyarete gelen Babacan’a: Keşke bunu 7-8 sene önce düşünseydiniz

Esnaftan ziyarete gelen Babacan’a: Keşke bunu 7-8 sene önce düşünseydiniz

Esnaftan ziyarete gelen Babacan’a: Keşke bunu 7-8 sene önce düşünseydiniz
Mart 07
23:06 2021

DEVA Partisi Genel Başkanı Ali Babacan, Bodrum Milas’ta esnafı ziyaret etti. Ali Babacan’a dert yanan Milas esnafı: “Türkiye iyi yerlere gitmiyor. Kimsenin hakkını hukukunu yememek lazım. Hakkını hukukunu ye. Sonra ben Müslümanım. Yok öyle bir dünya” dedi.

DEVA Partisi Genel Başkanı Ali Babacan, Bodrum Milas’ta esnafı ziyaret etti. Milas esnafı Ali Babacan’a sorunlarını anlattı.

ANKA’nın haberine göre Babacan’ın yaptığı ziyaret esnasında, elektronik ev aletleri satan bir esnafla aralarında şu diyaloglar yaşandı:

Esnaf: Türkiye iyi yerlere gitmiyor. Sizleri çok eskiden beri takip ediyorum ben.

Ali Babacan: Türkiye iyiye gitmediği için biz tekrardan kolları sıvadık. İyiye gideceğini düşünseydik zaten biz bunları yapmazdık.

Esnaf: Keşke bunu 7-8 sene önce düşünseydiniz. Davutoğlu’na da aynısını söyledim. Çünkü yok. Dağdan PKK indi şehre, yolsuzluklar aldı başını gidiyor. İnşallah düzelecek.

Ali Babacan: Düzelir. Düzelir. Desteğinizle ve dualarınızla…

Esnaf: Amin. İnşallah. Dualarımız sonsuz. Gerçekçi olmak lazım, doğru olmak lazım, adaletli olmak lazım. Kimsenin hakkını hukukunu yememek lazım. Hakkını hukukunu ye. Sonra ben Müslümanım. Yok öyle bir dünya. Yok öyle bir dünya başkanım.

Babacan: Formül belli…

Esnaf: Formül belli…

About Author

Ahmet

Ahmet

Related Articles

TÜM HABERLER