A3 Haber

Kongreye giderken fotoğraf paylaşmıştı: AKP’li Aydoğdu, Covid-19 nedeniyle yaşamını yitirdi

Kongreye giderken fotoğraf paylaşmıştı: AKP’li Aydoğdu, Covid-19 nedeniyle yaşamını yitirdi
Nisan 08
16:34 2021

AKP kongrelerinden fotoğraf paylaşımlarıyla dikkat çeken Çekmeköy Belediye Meclis Üyesi Bülent Aydoğdu, Covid-19 nedeniyle hayatını kaybetti.

AKP’nin 24 Şubat’taki İstanbul İl Kongresi başta olmak üzere kalabalık parti etkinliklerinden fotoğraflar paylaşan Çekmeköy Belediye Meclis Üyesi Bülent Aydoğdu, koronavirüs nedeniyle hayatını kaybetti. Aydoğdu’ya ne zaman virüs bulaştığı ve tedavi süreciyle ilgili resmi bir açıklama yapılmadı. Bülent Aydoğdu kongreden fotoğraflar paylaşmıştı.

Bir süre Kanal D’de haber muhabirliği de yapan Aydoğdu’nun vefat haberinin ardından Çekmeköy Belediye Başkanı Ahmet Poyraz, AKP Çekmeköy İlçe Başkanlığı ve CHP Çekmeköy İlçe Başkanlığı’nın sosyal medya hesaplarından başsağlığı mesajları paylaşıldı. O paylaşımlar şöyle:

Çekmeköy Belediye Başkanı Ahmet Poyraz:

 “Çekmeköy’e birlikte hizmet ettiğimiz, değerli dava arkadaşımız Meclis Üyemiz Bülent Aydoğdu kardeşimizi kaybetmenin derin üzüntüsünü yaşıyoruz. Rabbim mekanını cennet eylesin.”

AKP Çekmeköy İlçe Başkanlığı:

“Meclis Üyemiz Bülent Aydoğdu  vefat etmiştir. Merhuma Allah’tan rahmet, yakınlarına baş sağlığı ve sabırlar diliyoruz.”