A3 Haber

Sedat Peker’in kardeşi Atilla Peker Muğla’da gözaltına alındı

Sedat Peker’in kardeşi Atilla Peker Muğla’da gözaltına alındı

Sedat Peker’in kardeşi Atilla Peker Muğla’da gözaltına alındı
Mayıs 23
17:08 2021

Muğla’da polisin düzenlediği operasyonda suç örgütü lideri Sedat Peker’in kardeşi Atilla Peker ve yanındaki Yunus Olcay, Fethiye ilçesindeki villada gözaltına alındı.

Muğla’da polisin düzenlediği operasyonda gözaltına alınan organize suç örgütü lideri Sedat Peker’in kardeşi Atilla Peker ile koruması Yunus Olcay, ifade işlemleri için Muğla İl Emniyet Müdürlüğü Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Şubesi’ne getirildi.

Muğla İl Emniyet Müdürlüğü Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Şubesi, kamuoyunda Sedat Peker organize suç örgütü olarak bilinen yapıya üye olmaktan hakkında önceki tarihlerde adli işlem gerçekleştirilen ve örgüt liderinin kardeşi olan Atilla Peker’in Muğla’nın Fethiye ilçesinde olduğu bilgisine ulaştı.

Bunun üzerine, polis ekipleri tarafından Fethiye Cumhuriyet Başsavcılığı’ndan adli arama izni talep edildi.

Talep üzerine verilen karar doğrultusunda Atilla Peker’in otomobilinde, bugün öğle saatlerinde yapılan aramada 1 ruhsatsız tabanca ile 2 şarjör mermi ele geçirildi.

Atilla Peker ve koruması Yunus Olcay, ifade işlemleri için Muğla İl Emniyet Müdürlüğü Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Şubesi’ne getirildi. (DHA)

İlgili Haberler:

About Author

Ahmet

Ahmet

Related Articles

TÜM HABERLER