A3 Haber

Hilal Kaplan’dan Serdar Ekşioğlu’nun “Süheyb Öğüt’le görüştüm” sözlerine jet yanıt

Hilal Kaplan’dan Serdar Ekşioğlu’nun “Süheyb Öğüt’le görüştüm” sözlerine jet yanıt

Hilal Kaplan’dan Serdar Ekşioğlu’nun “Süheyb Öğüt’le görüştüm” sözlerine jet yanıt
Haziran 05
20:01 2021

Organize suç örgütü lideri Sedat Peker‘in, AKP’li Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan’ın yeğeni ile evli olan Serdar Ekşioğlu ile telefon görüşmesini yayınlaması üzerine hükümete yakınlığıyla bilinen Sabah gazetesi yazarı Hilal Kaplan’dan, Ekşioğlu’nun ifadeleriyle ilgili açıklama geldi.

Hilal Kaplan, “Serdar Ekşi denen yalancı iki yıl önce araya binbir ricacı koyarak eşimle bir defa görüşmüş. Eşim nasıl bir tip olduğunu anlayınca telefonundan dahi engellemiş. Şimdi çıkmış geçen hafta görüştüm diye yalan uyduruyor. Mahkemede hesaplaşacağız” dedi.

Organize suç örgütü lideri Sedat Peker bugün Erdoğan’ın yeğeninin eşi ve Lazoil Petrol Dağıtım Şirketi’nin sahibi Serdar Ekşioğlu ile yaptığı görüşmeyi yayımladı.

Görüşmede, Ekşioğlu, Sabah gazetesi yazarı Hilal Kaplan’ın eşi Süheyb Öğüt‘ü kastederek, “Reisim Pelikan’a girme. Hilal’ın kocası, pelikanın başı o zaten, Süheyb’i ben aradım. ‘Abi ben burada değilim, geleyim mutlaka görüşelim’ dedi” ifadelerini kullandı

“Serdar Ekşi denen yalancı ile ‘alakamız’ şudur” diyen Kaplan, Ekşioğlu’nun ifadelerine şöyle yanıt verdi:

“Kendisi Taha Ün ile yakındır. O yüzden bu videoda hakkımızda söylediklerinin Taha Ün-Davutoğlu ekibi kaynaklı olduğunu düşünüyorum. Eşimle cepte görüştüğü tarihi açıklasın; HTS kayıtlarını talep edeceğiz & iftiradan dava açacağız. Serdar Ekşi denen yalancı iki yıl önce araya binbir ricacı koyarak eşimle bir defa görüşmüş. Eşim nasıl bir tip olduğunu anlayınca telefonundan dahi engellemiş. Şimdi çıkmış geçen hafta görüştüm diye yalan uyduruyor. Mahkemede hesaplaşacağız.”

About Author

Ahmet

Ahmet

Related Articles

TÜM HABERLER