A3 Haber

Gerici İhsan Şenocak, Filenin Sultanları’nı hedef aldı

Gerici İhsan Şenocak, Filenin Sultanları’nı hedef aldı

Gerici İhsan Şenocak, Filenin Sultanları’nı hedef aldı
Temmuz 25
20:06 2021

Kadın düşmanı açıklamalarıyla bilinen gerici ilahiyatçı İhsan Şenocak, Çin’i yenerek büyük başarı kazanan Filenin Sultanları’nı hedef aldı.

Kadın düşmanı ve gerici açıklamalarıyla bilinen ilahiyatçı İhsan Şenocak, 2020 Tokyo Olimpiyat Oyunları’nda bugün Çin’i 3-0 mağlup ederek büyük başarı kazanan A Milli Kadın Voleybol Takımı’nı hedef aldı.

soL’un haberine göre, Şenocak Twitter hesabından yaptığı paylaşımda “İslamın kızı! Sen oyun alanlarının değil, imanın, iffetin, ahlakın, hayanın, edebin sultanısın; sen ‘burnunu göstermekten utanan’ anaların evladısın. Ekranlara ve sakallı ağabeylerinin popüler kültürün kurbanlarına ‘sultan’ demesine aldanmayasın! Umudumuz da, duamız da sensin!” ifadelerine yer verdi.

Gelen tepkilerin ardından Şenocak yeni bir paylaşım yaparak tepki gösterenlerle “hesaplaşacağını” söyledi: “İfademde tek cümlelik bir hakaret yok.İslamın kızına ne olması ve olmaması noktasında bir çağrı var. Sermayesi ‘küfür’ olan ahlak yobazlarıyla hukuk önünde tek tek hesaplaşacağım.Sizin keyfinize göre değil İslama göre konuşacağım. Dinime sövenle hesaplaşmadan canımı alma ya rabbi!

About Author

Ahmet

Ahmet

Related Articles

TÜM HABERLER