A3 Haber

Hadi Özışık: Süleyman Özışık mesleğini bıraktı

Hadi Özışık: Süleyman Özışık mesleğini bıraktı

Hadi Özışık: Süleyman Özışık mesleğini bıraktı
Ağustos 20
19:14 2021

Hadi Özışık, kardeşi Süleyman Özışık’ın nerede olduğu sorularına dair yaptığı açıklamada “Süleyman Özışık mesleğini bıraktı” dedi.

Hadi Özışık, suç örgütü lideri Sedat Peker’in, İçişleri Bakanı Süleyman Soylu ile kendisi arasında arabuluculuk yaptığını iddia ettiği Süleyman Özışık’ın mesleğini bıraktığını açıkladı.

İnternethaber sitesinin kurucusu Hadi Özışık, kardeşi Süleyman Özışık’ın nerede olduğuna dair açıklama yaptı.

Uzun zamandır ekranlara çıkmayan Süleyman Özışık hakkında kendisine sık sık “Süleyman Özışık nerede?” sorusunun yöneltildiğini belirten Hadi Özışık, Youtube kanalında şu açıklamayı yaptı:

  • Uzun zamandır ekranlara çıkmayan Süleyman Özışık hakkında kendisine sık sık “Süleyman Özışık nerede?” sorusunun yöneltildiğini belirten Hadi Özışık, “Hep bana soruyorsunuz ‘Süleyman Özışık nerede?’ diye. Ben size söyleyeyim nerede olduğunu; Süleyman Özışık mesleğini bıraktı kardeşim. Biliyor musunuz, en zor zamanlarda savunduğu ve uğrunda herkesin hedefi haline gelen Süleyman Özışık, Sedat Peker gündeme getirdi diye herkes arkasını ona döndü ve bir tek kişi, ‘Kardeş sen bize lazımsın demedi.

Süleyman Özışık’a “Geç ekranın karşısına konuş” dediğini de belirten Hadi Özışık sözlerine şöyle devam etti:

  • Bana tepki gösterdi ‘Ağabey, dedi; ben ne konuşayım ya! Ben bir davaya gönül vermişim… Ben kendimi ortaya koymuşum, bu sol cenahtaki kesimin bana saldırı sebebi bu… Peki kim var şu anda yanımda, dedi.

About Author

Ahmet

Ahmet

Related Articles

TÜM HABERLER