A3 Haber

Ahmet Hakan’dan “at” gafı: Damadı öveyim derken, Erdoğan’ın attan düşmesini hatırlattı

Ahmet Hakan’dan “at” gafı: Damadı öveyim derken, Erdoğan’ın attan düşmesini hatırlattı
Eylül 16
22:14 2021

“Tarafsız Bölge” programına konuk olan Erdoğan’ın damadı Selçuk Bayraktar ile Sümeyye Erdoğan’ın at üzerinde fotoğrafları yayına verildi. “Eşim iyi bir at binicisi, ben o kadar değil” diyen Selçuk Bayraktar’a Ahmet Hakan, “En azından üzerinde durabiliyorsunuz” yanıtını vererek gafa imza attı. Bu sözlerin ardından akıllara Erdoğan’ın 2003 yılında atın üzerinden düşmesi geldi.

A3 Haber Merkezi | AKP’li Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan’ın damadı Selçuk Bayraktar dün Ahmet Hakan’ın moderatörlüğünü yaptığı “Tarafsız Bölge” programına konuk oldu. Programda Selçuk Bayraktar’ın hobilerinin konuşulduğu bölümde Ahmet Hakan dikkat çeken bir gafa imza attı.

Yayına Etnospor etkinliklerinde Sümeyye Erdoğan ile Selçuk Bayraktar’ın at üzerinde fotoğrafları yayına verildi. Fotoğrafın ardından konuşan Selçuk Bayraktar, eşinin iyi bir at binicisi olduğunu ancak kendisinin yeteri kadar iyi olmadığını söyledi. Ahmet Hakan bu sözlerin ardından “En azından üzerinde durabiliyorsunuz” yorumunda bulunarak Erdoğan’ın 2003 yılında attan düşmesini hatırlattı.

30 Temmuz 2003’te Erdoğan’ın başbakanlığı döneminde Bayrampaşa Şehir Parkı’nda bindiği attan düşmesi gündeme oturmuştu.