A3 Haber

Erdoğan fahiş fiyatlara karşı kooperatifleri “keşfetti”: Süratle çoğaltılacak

Erdoğan fahiş fiyatlara karşı kooperatifleri “keşfetti”: Süratle çoğaltılacak

Erdoğan fahiş fiyatlara karşı kooperatifleri “keşfetti”: Süratle çoğaltılacak
Ekim 03
17:56 2021

AKP’li Cumhurbaşkanı Erdoğan, Tarım Kredi Kooperatifleri’ne bağlı markette alışveriş yaptı, “Fiyatlar uygun” dedi. Erdoğan, Tarım Kredi Kooperatifleri’ne bağlı marketlerin ‘süratle çoğaltılacağını’ söyledi.

Tarım Kredi Kooperatifince Kısıklı’da açılan satış mağazasına uğrayıp alışveriş yapan AKP’li Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a eşi Emine Erdoğan ve Kızı Sümeyye Erdoğan Bayraktar eşlik etti.

Ürünleri inceleyip market arabasına koyan Erdoğan, eşi Emine Erdoğan ve Sümeyye Erdoğan Bayraktar, mağazadaki yurttaşlarla sohbet etti. Burada yaklaşık yarım saat kalan Erdoğan, ödemesini yaptıktan sonra marketten ayrıldı.

Çıkışta basın mensuplarına açıklama yapan Erdoğan, şunları dile getirdi:

“Piyasayı balance etme gayretinde olacağız”

  • “Tarım Kredi Kooperatiflerimizin gördüğünüz gibi buradaki market gerçekten çeşitli ürünler noktasında, kalite noktasında, fiyatlar noktasında gayet uygun. Gerçekten vatandaşlarımızın kesesine uygun fiyatların uygulandığı bir yer. Bunların süratle çoğaltılması noktasında Tarım Kredi Kooperatiflerine verdiğimiz talimatlar var. Tabii süratle 500 metre kareden olmak üzere, Türkiye genelinde ilk etapta bin kadar bu tür marketlerin yapılması talimatını verdik. Bunları süratle çoğaltacağız. Ve böylece vatandaşlarımıza ucuz ve kaliteli ürünü ulaştırmanın ve piyasayı balanse etmenin inşallah gayreti içerisinde olacağız. Şu anda da bizzat buradan yaptığım alışverişle bunu gördüm ve bundan dolayı da mutluyum.”

About Author

Ahmet

Ahmet

Related Articles

TÜM HABERLER