A3 Haber

TÜGVA Başkanı’ndan torpil listeleri hakkında itiraf gibi yanıt: “Biri belgeleri sızdırmış, ifşa ediyor…”

TÜGVA Başkanı’ndan torpil listeleri hakkında itiraf gibi yanıt: “Biri belgeleri sızdırmış, ifşa ediyor…”
Ekim 13
13:13 2021

Bilal Erdoğan’ın kurucusu olduğu TÜGVA’ya ait torpil listesinin sızdırılması Türkiye gündemine oturdu. TÜGVA Genel Başkanı Enes Eminoğlu, sorulara itiraf gibi yanıt verdi. Eminoğlu, “Bir kere bu içerden belgeleri almış bu adam, sızdırmış, yedek yapmış ve ifşa ediyor” açıklamasında bulunarak iddiaları doğrulamış oldu.

TÜGVA Genel Başkanı Enes Eminoğlu, Cüneyt Özdemir’in canlı yayınına katılarak torpil listeleri hakkında sorularını yanıtladı.

Eminoğlu, iddiaları yalanlayarak “Belgeleri sızdırmış, kendine yedek yapmış ve ifşa ediyor. Yola buradan çıksak bile ne kadar sıkıntılı olduğunu görürüz” dedi.

Metin Cihan’ın ifşa ettiği belgeler arasında doğru bilgiler olduğunu da kabul eden Eminoğlu, “Yıllar sonra ifşa eden zihniyet, bunların taktiği ve uygulaması. Biz her konuda her açıklamayı yaparız. Hiçbir konudan çekinmiyoruz. Türkiye bir hukuk devletidir. Hepsine biz varız diyoruz” dedi.

“Adalar konusunda kaybettikleri için her alanda saldırmaya devam edecekler” diyen Eminoğlu, “Gündemimiz bunlarla meşgul değil, biz gençlik çalışması yapalım ve gençlerin gelişimine katkı sağlayalım” dedi.

İlgili haberler: