A3 Haber

AKP’li vekil, ahlak bekçisi kesildi: Komünistlerde zaten namus anlayışı diye bir şey yoktur

AKP’li vekil, ahlak bekçisi kesildi: Komünistlerde zaten namus anlayışı diye bir şey yoktur

AKP’li vekil, ahlak bekçisi kesildi: Komünistlerde zaten namus anlayışı diye bir şey yoktur
Ocak 02
23:27 2022

Daha önce artan gıda fiyatlarına karşı yurttaşlara “aç kalın” önerisinde bulunan AKP Elazığ Milletvekili Zülfü Demirbağ, skandal açıklamalarına bir yenisini ekledi. HDP ve ‘Komünist’ partisinin Millet İttifakı’nın ortaklarından olduğunu öne süren Demirbağ, ”Bir de Komünist Partisi var. Komünistlerde zaten namus anlayışı diye bir şey yoktur, aile namus anlayışı olmaz” dedi.

AKP Elazığ Milletvekili Zülfü Demirbağ, konuk olduğu yerel bir kanalda komünist partinin (TKP’yi işaret ediyor) Millet İttifakı’nın ortaklarından olduğunu öne sürdü, ”Bir de Komünist Partisi var. Komünistlerde zaten namus anlayışı diye bir şey yoktur, aile namus anlayışı olmaz” dedi.

Komünistleri hedef alan Demirbağ, daha önce sarf ettiği, halkla alay eden sözleriyle biliniyor.

Demirbağ, HDP’nin ve Komünist partisinin de Millet İttifakının ortakları olduğu iddiasında bulunarak, şunları söyledi:

  • Üçüncü ortağı gayri resmi ve gayrimeşru ortağı PKK-HDP. Amerika tarafından FETÖ’yle birlikte verilen bu görevi ne? FETÖ, PKK, DEAİŞ. Amerika’nın kurduğu Türkiye başta olmak üzere Ortadoğu’yu kan gölüne çevirmek, bölmek, parçalamak, idare etmek amacıyla görevlendirdiği örgütler bunlar.
  • PKK ne yapıyor HDP’nin sponsorluğunda dağa giden 12-15 yaşındaki o gencecik çocuk diyebileceğimiz kızları orada taciz tecavüz istismara maruz kalıyor. Buda PKK-HDP. Bütün bunları birleştirdiğiniz zaman bir de komünist partisi var komünistler de zaten namus anlayışı diye bir şey yoktur, aile namus anlayışı olmaz.
  • Bir de LGBT var LGBT’nin ne olduğu da malum. Millet İttifakı bu onun için bunları topyekûn ahlak eğitiminden geçirmek lazım.

Yurttaşa “İki kilo et yerine yarım kilo yiyin” tavsiyesinde bulunmuştu 

AKP Elazığ Milletvekili Zülfü Demirbağ daha önceden de artan gıda fiyatlarına karşı ekonomik krizle boğuşan vatandaşlara tepki çeken önerilerde bulunmuştu. “Bugün ekonomik sıkıntı çekebiliriz” diyen Demirbağ, “Normal şartlarda ayda iki kilo et yiyorsak yarım kilo yeriz. Domatesi iki kilo yerine iki tane alırız. Biber alacaksak bir kilo yerine üç tane alırız” ifadelerini kullanmış ve muhalefet partileri tarafından ağır bir şekilde eleştirilmişti.

İlgili haberler:

About Author

Ahmet

Ahmet

Related Articles

TÜM HABERLER