A3 Haber

Yedinci kattan düşen Sedefnur’un polis sevgilisi tutuklandı

Yedinci kattan düşen Sedefnur’un polis sevgilisi tutuklandı

Yedinci kattan düşen Sedefnur’un polis sevgilisi tutuklandı
Ocak 11
10:19 2022

Kocaeli’nin Körfez ilçesinde, 23 yaşındaki üniversite öğrencisi Sedefnur Çağlar’ın yedinci kattan düşerek ağır yaralanmasıyla ilgili polis memuru olan erkek arkadaşı Ahmet A. tutuklandı.

Olay, önceki gün Körfez’in Yavuz Sultan Selim Mahallesi’ndeki sitede meydana geldi. Kocaeli Üniversitesi Mimarlık Fakültesi son sınıf öğrencisi Sedefnur Çağlar, polis memuru olan erkek arkadaşı Ahmet A. ile birlikte polis memuru O.Ç.’nin evine misafirliğe gitti. Burada iki polis memuru ve E.Ş. adlı kadın ile alkol alan Sedefnur Çağlar, sabah saatlerinde yedinci kattaki dairenin penceresinden düştü. Ağır yaralanan Sedefnur, ambulans ile hastaneye kaldırılarak yoğun bakımda tedaviye alındı. Polisler Ahmet A. ve O.Ç. ile E.Ş. gözaltına alındı.

Ahmet A., ifadesinde kız arkadaşı Sedefnur Çağlar ile birlikte polis arkadaşının evine misafirliğe gittiklerini, burada içki içtiklerini, sabaha karşı Sedefnur’un kendisine ait cep telefonuna bakmak istediğini, göstermeyince tartıştıklarını ve aşağı atladığını öne sürdü. O.Ç. ve kız arkadaşı E.Ş. ise ifadelerinde olay sırasında uyuduklarını, bağrışmaları duyunca uyandıklarını, aşağı baktıklarında Sedefnur’u yerde gördüklerini söyledi.

Sedefnur Çağlar’ın daha önce intihar girişiminde bulunduğu, erkek arkadaşı tarafından hastaneye götürüldüğü öne sürüldü.

İki şüpheli serbest

Emniyette işlemleri tamamlanan üç kişiden E.Ş. serbest bırakıldı. Ahmet A. ve O.Ç. ise dün akşam saatlerinde Körfez Adliyesi’ne sevk edildi. Cumhuriyet Savcılığı tarafından ifadesi alınan O.Ç. de serbest bırakılırken, Ahmet A. mahkemeye çıkarıldı. Savunması alınan Ahmet A., tutuklanarak cezaevine gönderildi. (DHA)

About Author

Ahmet

Ahmet

Related Articles

TÜM HABERLER