A3 Haber

Erdoğan, kendisini rüyasında gören AKP’li üniversite öğrencisine altın bilezik hediye etti

Erdoğan, kendisini rüyasında gören AKP’li üniversite öğrencisine altın bilezik hediye etti

Erdoğan, kendisini rüyasında gören AKP’li üniversite öğrencisine altın bilezik hediye etti
Ocak 17
08:45 2022

Aydın’da dün katıldığı bir programda kendisiyle hatıra fotoğrafı çektirmek isteyen üniversite öğrencisi Tuğçe Öktem’in doğum günü olduğunu öğrenen AKP’li Cumhurbaşkanı Erdoğan, Öktem’e doğum günü hediyesi olarak altın bilezik hediye etti. “Trabzon hasırı” bileziği alan Tuğçe Öktem “rabia” işareti yaptı.

Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan’ın Aydın’a geleceğini öğrenen 20 yaşındaki üniversite öğrencisi Tuğçe Öktem, hatıra fotoğrafı çekilmek için annesi Fatma Öktem ile dün yapılan AKP İl Danışma Meclis Toplantısı’na katıldı. Tuğçe Öktem ve annesi, Adnan Menderes Üniversitesi Atatürk Kongre Merkezi’ndeki toplantının sonunda AKP Genel Merkez Kadın Kolları Başkanı ve Düzce Milletvekili Ayşe Keşir’in de yardımıyla Erdoğan ile hatıra fotoğrafı çektirmek için sahneye alındı. Fotoğraf çekilirken Tuğçe Öktem’in doğum günü olduğunu söylemesi üzerine Cumhurbaşkanı Erdoğan Öktem’e “Trabzon hasırı” olarak bilinen altın bilezik hediye etti.

Altın bileziği alan Tuğçe: Bir gece önce annem ile birlikte rüyamızda gördük

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ı çok sevdiklerini ve Aydın’a geleceğini duyduklarında mutlu olduklarını belirten Tuğçe Öktem, kente gelmeden bir gece önce hem annesinin hem de kendisinin rüyasında Cumhurbaşkanı Erdoğan’ı gördüklerini söyledi. Öktem, “Cumhurbaşkanımızı annem ile birlikte rüyamızda gördük. Sabah kalkınca da programın yapılacağı salona gittik. Görüşmek bile hayal diye düşünüyorduk. Ama Ayşe Keşir’in yardımıyla görüşmemiz sağlandı. Çok heyecanlandık. Amacımız hatıra fotoğrafı çektirmekti ama doğum günüm olduğunu öğrenince Cumhurbaşkanımız bizimle daha çok ilgilendi ve altın bilezik hediye etti. Çok heyecanlandım ve duygulandım. Annem ve ben hayal bile edemediğimiz Cumhurbaşkanımızla buluştuk. Onu çok seviyoruz” dedi.

About Author

Ahmet

Ahmet

Related Articles

TÜM HABERLER