A3 Haber

Sarıgül, bu kez de partisinin ilçe başkanını azarlayıp TikTok’ta paylaştı

Sarıgül, bu kez de partisinin ilçe başkanını azarlayıp TikTok’ta paylaştı
Ocak 28
21:56 2022

Videolarıyla viral olan Türkiye Değişim Partisi Genel Başkanı Mustafa Sarıgül, parti yöneticilerini azarlayıp TikTok’ta yayımlamaya devam ediyor. Geçtiğimiz hafta partisinin Giresun İl Başkanı Selim Çilesiz’i azarlayan Sarıgül, bu kez de 170 üye toplayabildiği için Bodrum İlçe Başkanı’nı azarladı.

Kurduğu Türkiye Değişim Partisi’yle yeniden siyasete atılan ancak vaktini daha çok Tiktok’ta geçiren Mustafa Sarıgül, sosyal medyada gündem olacak videolar çekmeye devam ediyor. Sarıgül, Tiktok hesabından yaptığı paylaşımda partisinin Bodrum ilçe başkanına attığı fırçayı takipçilerine izletti. İlçedeki üye sayısını beğenmeye Sarıgül elini masaya vurarak, “Mayıs ayında geldiğim zaman, 170’in yanına bir sıfır daha koymuş olacaksın!” dedi.

Giresun İl Başkanı Selim Çilesiz’i azarladığı videoyu geçtiğimiz hafta paylaşan Mustafa Sarıgül, bu kez de Bodrum İlçe Başkanı’nı azarladığı videoyu yayımladı.

Sarıgül,  170 üye yaptığı için Bodrum İlçe Başkanı’nı azarladığı videoda ilçe başkanına “Koca Bodrum’da 170 üye olur mu” diyerek kızdı. Sarıgül, ilçe başkanına “Mayıs ayında geldiğim zaman, 170’in yanına bir sıfır daha koymuş olacaksın!” diyerek de talimat verdi.