A3 Haber

Tarkan’ın “Geççek” şarkısı dünya zirvesinde: 24 saat içinde en çok beğeni alan video…

Tarkan’ın “Geççek” şarkısı dünya zirvesinde: 24 saat içinde en çok beğeni alan video…

Tarkan’ın “Geççek” şarkısı dünya zirvesinde: 24 saat içinde en çok beğeni alan video…
Şubat 19
13:42 2022

Tarkan’ın “Geççek” şarkısına çektiği klip, YouTube’da 11 milyondan fazla görüntülenmeyle, dünyada en çok izlenilenler listesinde ikinci sırada yer alırken en çok beğeni alan video oldu.

Tarkan, sözü ve müziği kendisine ait olan “Geççek” şarkısını 17 Şubat Perşembe akşamı 21.00’de YouTube üzerinden paylaştı. Kısa sürede milyonlarca kez izlenip herkesin diline düştü.

Sosyal medyada şarkıyla ilgili yüzbinlerce yorum yazıldı. Almanya, Fransa, Azerbaycan gibi ülkelerde de bu şarkı dinlendi.

Şarkının klibi ise İstanbul’da 20’den fazla mekanda çekildi. 30 oyuncu ve 60 kişilik bir ekip görev aldı.

Kworb verilerine göre de, klip 24 saat içinde YouTube’da 7 milyondan fazla görüntülenmeyle dünyada en çok izlenenler listesinde 2. sırada yer aldı.

YouTube video

Tarkan yeni şarkısı ‘Geççek’ ile ilgili duygularını şöyle ifade etmişti:

  • Bir yıl kadar önce ruh halimin çok iyi olmadığı bir dönemden geçtim. Pandemi, dünyada olup biten üzücü olaylar, insanlığın endişe verici gidişatı, doğanın yok edilişi gibi bir sürü şey beni çok olumsuz etkilemiş, umudumu kaybeder gibi olmuştum.
  • O anlarda bu şarkının melodi ve sözleri içimde yankılandı. ‘Geççek geççek elbet bu da geççek, gör bak umudun gününü gün etçek’. ‘Hepimize iyi gelecek bir şarkı yazmalıyım’ dedim. Belki bu şarkı bizi biraz teselli eder, bize moral verir, umut olur diye düşündüm.
  • Dilerim ki ‘Geççek’ yüzünüzde bir gülümsemeye vesile olur ve hepimize iyi gelir.

İlgili haberler:

About Author

Ahmet

Ahmet

Related Articles

TÜM HABERLER