A3 Haber

AKP İzmir’de derin çatlak: 200 kişi İYİ Parti’ye katıldı

AKP İzmir’de derin çatlak: 200 kişi İYİ Parti’ye katıldı

AKP İzmir’de derin çatlak: 200 kişi İYİ Parti’ye katıldı
Mart 13
20:35 2022

İzmir’de AKP’den ayrılan iki yüz kişi, bir tören eşliğinde İYİ Parti’ye katıldı. İYİ Parti İl Başkanı Kırkpınar, partilerine katılımların süreceğini aktardı.

İYİ Parti İzmir il binasında gerçekleşen törenle daha önce AKP üyesi olan 200 kişi İYİ Parti’ye katıldı. Katılıma öncülük eden İYİ Parti Erzurum İl başkanı Melih Kırkpınar ve İYİ Parti İzmir İl başkanı Hüsmen Kırkpınar tören sırasında konuşma yaptılar.

Konuşmasında üyelik çalışmalarının ülkenin her yerinde tüm hızıyla devam ettiğini söyleyen Hüsmen Kırkpınar bundan sonra da büyük katılımların olacağını vurguladı.

Kırkpınar, “Tüm teşkilatlarımızla sürekli olarak sahadayız. Gece gündüz demeden çalışmaya devam edeceğiz. Bu katılımda emeği geçen herkese çok teşekkür ediyorum. Bugün burada birlik ve beraberliğimizi bir daha herkes görmüş oldu. Bizler İYİ Parti ailesi olarak sürekli büyüyecek ve daha faydalı işlere imza atacağız. Türkiye’mizin her köşesinde daha büyük katılımlar olacağı gibi güzel İzmir’imizde de bu katılımlar artarak devam edecektir” dedi.

Katılım esnasında İYİ Parti Erzurum İl Başkanı Melih Kırkpınar’da birlik ve beraberliğin önemine dikkat çekerek şunları söyledi:

  • Bugün burada dayanışma ve takım ruhunun önemine şahit oluyoruz. İzmir’de yaşayan Erzurumlu hemşehrilerimiz bizlere ulaşarak, partimize destek olmak istediklerini söylediler. İzmir il başkanımızın koordinesi ve öncülüğünde yaptığımız çalışma ile 200 kişi AKP’den istifa edip partimize üye oldu. Yurttaşlarımız kurtuluşun İYİ Parti olduğuna inanmış ve güvenmiş durumda. Bizler bu teveccühe layık olmak için bugün olduğu gibi yarında yorulmadan usanmadan daha fazla faydalı olmak ve müreffeh bir toplum oluşturmak için çalışmaya devam edeceğiz.

Konuşmaların ardından İYİ Parti il binasında yeni üyelere rozet takılarak üyelik kayıtları yapıldı.

About Author

Ahmet

Ahmet

Related Articles

TÜM HABERLER