A3 Haber

Çakıcı’nın danışmanından “vali” ziyareti

Çakıcı’nın danışmanından “vali” ziyareti

Çakıcı’nın danışmanından “vali” ziyareti
Eylül 12
21:03 2022

Suç örgütü lideri Alaattin Çakıcı’nın duyurularını basın mensuplarına elektronik postayla servis eden ve kendisini Çakıcı’nın “baş danışmanı” olarak tanıtan Ferhat Aydoğan, oğlu “Cippo” ile birlikte Kahramanmaraş Valisi Ömer Faruk Coşkun’u makamında ziyaret etti.

Aydoğan, Vali Coşkun’a “misafirperverliği” ve “gösterdiği ilgi alaka’ sebebi ile teşekkür etti. Valinin Aydoğan’ı hangi sebeple makamına kabul ettiği anlaşılamadı.

AKP iktidarında devlet ciddiyetinin yerinde yeller esiyor. Suç örgütü lideri Alaattin Çakıcı’nın basın danışmanı olarak tanınan, sık sık Çakıcı adına yazılmış metinleri gazetecilere e-mail yoluyla servis eden Ferhat Aydoğan, Kahramanmaraş Valisi Ömer Faruk Coşkun’un makamına ‘ziyarette’ bulundu.

Oğlu ile birlikte gitti

Cumhuriyet’in aktardığı habere göre Aydoğan, kendi ziyaretini yine kendisi duyururken, “Gazeteci Ferhat Aydoğan Kahramanmaraş ve Gaziantep’te oğlu Cippo ile önemli ziyaretlerde bulundu. Kahramanmaraş Valisi Ömer Faruk Coşkun’a makamında ziyarette bulunan Ferhat Aydoğan, Vali Bey’in misafirperverliği ve gösterdiği ilgi alaka sebebi ile teşekkür etti” ifadelerini kullandı.

Söz konusu ziyarette Aydoğan ve oğlu Cippo’nun, Vali Coşkun’a ziyareti fotoğrafa böyle yansıdı.

Hastane paylaşımı dikkat çekmişti

Suç örgütü lideri Alaattin Çakıcı’nın danışmanı olarak tanınan Aydoğan, bu ay içinde de hastaneye kaldırılmıştı. Kendini kötü hisseden Aydoğan, Adana’da bulunan bir özel hastanede sağlık kontrolünden geçirilmiş, tedavi altına alınan Aydoğan’a anjiyo yapılmıştı.

Hastane yatağından fotoğraf çektirip servis eden Aydoğan’ın odasında iki paket sigara bulunması da gündem olmuştu.

About Author

Ahmet

Ahmet

Related Articles

TÜM HABERLER