A3 Haber

Feridun Düzağaç SMA hastaları için sahne alacak

Feridun Düzağaç SMA hastaları için sahne alacak

Feridun Düzağaç SMA hastaları için sahne alacak
Eylül 26
17:16 2022

İzmir Büyükşehir Belediyesi, SMA hastalarının tedavilerine destek olabilmek için 13 Ekim’de Kültürpark Açıkhava Tiyatrosu’nda Feridun Düzağaç’ın sahne alacağını açıkladı. Konserden elde edilecek gelir SMA hastalarına gidecek.

İzmir Büyükşehir Belediyesi, kalıtsal kas hastalığı SMA konusunda farkındalık yaratmak ve SMA hastalarına tedavilerinde destek olmak için 13 Ekim saat 21.00’de Kültürpark Açıkhava Tiyatrosu’nda Feridun Düzağaç’ın sahne alacağını duyurdu. Konserin bilet gelirleri SMA hastalarının tedavileri için kullanılacak.

İzmir’in her alanda dayanışmanın vücut bulduğu kadim bir kent olduğunu belirten İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer, “SMA hastalarının iyileşmeleri için gereken gen tedavisinin maliyeti çok yüksek. Temmuz ayında tedavi bekleyen SMA’lı çocuklarla onlara yardım etmek isteyenleri ‘bizizmir.com’ üzerinden buluşturan bir kampanya başlattık. ‘Umut Ol Hayat Ol’ sayfası açtık. Bu konserin geliri de kentimizdeki SMA hastalarına gidecek. Zor dönemlerde daha da ihtiyaç duyduğumuz dayanışma kültürümüzü bu kez de SMA hastalarımız için yeşertelim. Onlara umut olalım” dedi.

Konser için koltuk seçilebilen biletler 200 lira, koltuk seçilemeyen biletler 50 liradan başlayan fiyatlarla satışa sunuldu. Etkinlik için katılımsız bilet seçeneği de bulunuyor. Etkinliğe katılım sağlamayıp destekte bulunmak isteyenler bu bilet seçeneğini satın alabilir.

About Author

Ahmet

Ahmet

Related Articles

TÜM HABERLER