A3 Haber

Kezzapla üvey annesine saldıran şüpheli tutuklandı

Kezzapla üvey annesine saldıran şüpheli tutuklandı

Kezzapla üvey annesine saldıran şüpheli tutuklandı
Kasım 13
11:27 2022

Adana’da üvey annesi 43 yaşındaki Nazmiye Sisli’ye kezzapla saldırıp vücudunun büyük bir kısmında yanıklar oluşmasına neden olan Bilal Arık, yakalanıp tutuklandı.

Çukurova ilçesi Mahfesığmaz Mahallesi’nde yaşayan Nazmiye Sisli, 12 yıl önce Abdulkerim Arık ile evlendi. Bu evlilikten iki çocuk dünyaya getiren Nazmiye Sisli, eşinin ilk evliliğinden olan oğlu Bilal Arık’ı da kendisi büyüttü. Çift arasında şiddetli geçimsizlik başlayınca Sisli, iki yıl önce Abdulkerim Arık’tan boşandı. Bir süre daha Abdulkerim Arık ile birlikte yaşayan Sisli, önceki ay annesi Sevgi Sisli’nin evine taşındı.

Bilal Arık, 31 Ekim’de babasından boşanmasını gerekçe göstererek üvey annesinin yaşadığı eve gitti. Bilal Arık, kapıyı açan Nazmiye Sisli’nin üzerine kezzap dökerek kaçtı. Bu sırada Sisli’nin yanında olan annesi Sevgi Sisli’nin de bacaklarına kezzap döküldü.

İhbar üzerine adrese polis ve sağlık ekipleri sevk edildi. Yüzünde, sırtında, bacağında ve boynunda ciddi yanıklar oluşan Nazmiye Sisli ile annesi ambulansla Adana Şehir Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne götürüldü. Sevgi Sisli taburcu edilirken Nazmiye Sisli’nin ise tedavisinin sürdüğü bildirildi.

Olayın ardından kaçan Bilal Arık, yakalanıp gözaltına alındı.

İşlemlerinin ardından adliyeye sevk edilen Arık, çıkarıldığı nöbetçi mahkeme tarafından tutuklandı. (DHA)

About Author

Ahmet

Ahmet

Related Articles

TÜM HABERLER