A3 Haber

Herkes var Nebati yok: Turkuvaz’ın “ekonomi zirvesi’nde yer almadı

Herkes var Nebati yok: Turkuvaz’ın “ekonomi zirvesi’nde yer almadı

Herkes var Nebati yok: Turkuvaz’ın “ekonomi zirvesi’nde yer almadı
Aralık 08
19:40 2022

Eski Hazine ve Maliye bakanı Berat Albayrak’ın kardeşi Serhat Albayrak’ın CEO’su olduğu Turkuvaz Grubu’nun düzenlediği ekonomi zirvesine Hazine ve Maliye Bakanı Nureddin Nebati katılmadı.

Turkuvaz Medya Grubu’nun, ‘Türkiye 2023 Zirvesi & A Para Sohbetleri’ adlı zirve düzenledi. Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın da video mesajı ile katıldığı konferansa Hazine ve Maliye Bakanı Nureddin Nebati yer almadı.

Zirveye Merkez Bankası Başkanı Şahap Kavcıoğlu, Tarım ve Orman Bakanı Vahit Kirişci, Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Fatih Dönmez, Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu, Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanı Murat Kurum, Cumhurbaşkanlığı Finans Ofisi Başkanı Göksel Aşan ve çok sayıda AKP’li bürokrat katıldı.

Nebati’den enflasyon açıklaması: Önümüzdeki aydan itibaren düşüşü daha keskin hissetmeye başlayacağız
Sabah gazetesinin duyurduğu ekonomi konulu zirvede katılımcılar arasında Hazine ve Maliye Bakanı Nebati yer almadı. Eski Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak’ın kardeşi Serhat Albayrak’ın CEO’su olduğu Turkuvaz Medya Grubu’nun düzenlediği ekonomi zirvesine Hazine ve Maliye Bakanı Nureddin Nebati’nin davet edilmemesi, daha önce iki bakan arasındaki anlaşmazlığı yeniden gündeme getirdi.

Etiketler
Paylaş

About Author

Ahmet

Ahmet

Related Articles

TÜM HABERLER