A3 Haber

Bir darp haberi daha: Genç müzisyen yoğun bakıma alındı

Bir darp haberi daha: Genç müzisyen yoğun bakıma alındı

Bir darp haberi daha: Genç müzisyen yoğun bakıma alındı
Aralık 17
18:44 2022

Bir eğlence mekânında istek parçayı çalmaması nedeniyle müzisyen Onur Şener’in katledilmesinin ardından “Piiz” grubunun davulcusu Mehmet Dudarık da grubun Ankara konserinin ardından darp edildi.

Grubun sosyal medya hesabında yapılan açıklamada, Dudarık’ın tedavisinin yoğun bakımda sürdüğü belirtildi.

“Mehmet şu anda İbni Sina Hastanesi’nde yoğun bakımda” diyerek haberi duyuran “Piiz” grubunun sosyal medya hesabından yaptığı paylaşım şöyle:

“Sevgili kardeşimiz, grubumuzun davulcusu Mehmet Dudarık, geçtiğimiz Çarşamba günü Ankara’da verdiğimiz konser sonrasında, tanımadığı bir şahsın ‘ayağa basma’ bahanesiyle sataşması sonrası, arkası dönük bir şekilde telefonla konuşurken saldırıya uğramıştır. Kafasına aldığı çok sayıda darbe sonrası hastaneye kaldırılan davulcumuzun hayati tehlikesi devam etmektedir ve halen yoğun bakımda bulunmaktadır. Saldırgan şahıs, kolluk kuvvetleri tarafından yakalanmış ve adli süreç başlatılmıştır. Kamuoyuna ve sevenlerimize üzüntü ile duyururuz.”

Ankara Emniyet Müdürlüğü, Piiz grubunun davulcusu Mehmet Dudarık’ın Ankara konserinin ardından darbedilmesine ilişkin, “Arkadaşının ayağına basılması gerekçesiyle çıkan tartışmada darbeden B.K.K. adlı şahıs, 16.12.2022 günü yakalanarak gözaltına alınmış, çıkarıldığı mahkemece tutuklanarak cezaevine teslim edilmiştir” açıklamasını yaptı.

Ankara Emniyet Müdürlüğü, Piiz grubunun çarşamba günü Ankara’da verdikleri konserin ardından davulcuları Mehmet Dudarık’ın darbedilmesine ilişkin açıklama yaptı. Emniyet Müdürlüğü’nün yaptığı açıklama şöyle:

“15.12.2022 günü ilimiz Çankaya ilçesindeki bir eğlence mekanında verdikleri konser sonrası Piiz grubu üyesi müzisyen M.D.’yi, arkadaşının ayağına basılması gerekçesiyle çıkan tartışmada darbeden B.K.K. adlı şahıs, 16.12.2022 günü yakalanarak gözaltına alınmış, çıkarıldığı mahkemece tutuklanarak cezaevine teslim edilmiştir. Müzisyen M.D.’nin ise hastanede tedavisine devam edilmektedir.”

About Author

Ahmet

Ahmet

Related Articles

TÜM HABERLER