A3 Haber

Kılıçdaroğlu “12 günümüz var” diyerek gençlere seslendi: “Bu karanlık tünelden çıktık çıktık…”

Kılıçdaroğlu “12 günümüz var” diyerek gençlere seslendi: “Bu karanlık tünelden çıktık çıktık…”

Kılıçdaroğlu “12 günümüz var” diyerek gençlere seslendi: “Bu karanlık tünelden çıktık çıktık…”
Mayıs 16
11:56 2023

14 Mayıs seçimlerinin ikinci turu 28 Mayıs’ta yapılacak. Millet ittifakı cumhurbaşkanı Adayı Kılıçdaroğlu, ikinci tura dair sosyal medya hesabı Twitter’dan paylaşımda bulunarak gençlere seslendi: “Farkında mısınız? Gençliğiniz bir daha gelmeyecek. 12 günümüz var, bu karanlık tünelden çıktık çıktık…”

Seçimlerin ikinci turu 28 Mayıs’ta gerçekleştirilecek. İkinci tura 12 gün kala Millet ittifakı cumhurbaşkanı adayı Kemal Kılıçdaroğlu, Twitter hesabından yeni paylaşımlar yaptı.

Gençlere seslenen Kılıçdaroğlu, “Farkında mısınız? Gençliğiniz bir daha gelmeyecek. 12 günümüz var, bu karanlık tünelden çıktık çıktık…” dedi.

“Domuz bağcılar Meclis’e gönderildi”

“Domuz bağcılar yüce Meclis’e gönderildi!” diyerek tepki gösteren Kılıçdaroğlu’nun paylaşımları şöyle:

  • Sevgili Gençler,
    İlk tur bitti. En büyük gerçek şu ki, sandıktan değişim mesajı çıkmıştır. Değişim isteyenler artık bu ülkede istemeyenlerden daha fazla. Ancak şurası da net, bu kadar ceberut bir iktidardan kurtulmak için çok daha fazla mücadele etmesi gereken taraf da biziz.
  • Genç arkadaşlarımın mesajını da aldım. Başım üstüne. Onların kaygılarını gidereceğim ama onların da beni duymasını istiyorum. Öyle bir noktada ki her şey, domuz bağcılar yüce Meclis’e gönderildi! Kadınları cansız birer eşya gibi sahiplendirmek isteyenlere bütün yolları açtılar.
  • En büyük kazığı da gençlere attılar. Sizin hiçbir şeye yetecek paranız yok. Bir kahveyi bile düşünmek zorundasınız. Yaşama sevinciniz çalındı. Oysa gençlik kaygısızlıktır. Bunu bir gün bile yaşatmadılar size.
    Bizler tartışırken, onlar size karşı birleşmiş durumda.
  • Şimdi bir bakalım, günün sonunda elimizde ne var? Dipsiz bir karanlık… Farkında mısınız? Gençliğiniz bir daha gelmeyecek. 12 günümüz var, bu karanlık tünelden çıktık çıktık…

About Author

Ahmet

Ahmet

Related Articles

TÜM HABERLER