A3 Haber

CHP Sözcüsü Öztrak: Saray’ın kumpas değirmenine su taşınmaması gerekiyor

CHP Sözcüsü Öztrak: Saray’ın kumpas değirmenine su taşınmaması gerekiyor

CHP Sözcüsü Öztrak: Saray’ın kumpas değirmenine su taşınmaması gerekiyor
Kasım 24
16:30 2019

CHP Sözcüsü Faik Öztrak, Muharrem İnce’nin açıklamalarıyla ilgili konuşarak, “Saray’ın CHP’ye kurmaya çalıştığı kumpasın değirmenine hiçbir partilimizin su taşımaması ve sakin olmamız gereken günlerdeyiz” dedi.

‘Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan ile gizlice görüştü’ iddiası üzerine basın toplantısı düzenleyen Muharrem İnce’ye partiden yorum geldi.

CHP Sözcüsü Öztrak, “Saray’ın CHP’ye kurmaya çalıştığı kumpasın değirmenine hiçbir partilimizin su taşımaması ve sakin olmamız gereken günlerdeyiz” dedi.

“Sakin olmamız gereken günlerdeyiz”

CHP Sözcüsü Öztrak, Twitter hesabından yaptığı açıklamada, “Saray’ın CHP’ye kurmaya çalıştığı kumpasın değirmenine hiçbir partilimizin su taşımaması ve sakin olmamız gereken günlerdeyiz. Saray’ın bu operasyonla milletimizin gerçek gündemini karartma çabası boşa çıkacak, milletimizin partimize olan teveccühü daha da artacaktır” ifadelerini kullandı.

İnce “Dedikoduları CHP Genel Merkezi yayıyor” demişti

Beştepe’deki görüşme iddiasına, bugün Yalova’daki evinde düzenlediği basın toplantısıyla yanıt veren Muharrem İnce, kendisiyle ilgili ‘dedikoduların’ CHP Genel Merkezi’nde üretildiğini savunmuştu.

“Beni yıpratmak için harcadıkları enerjiyi AKP’ye harcasalar emin olun iktidar olurlar” diyen İnce, CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu’na da “‘İsmi biliyorum’ dediniz, açıklamalısınız” çağrısı yapmıştı.

Öztrak’ı da hedef almıştı

İnca ayrıca isim vermeden Faik Öztrak’a seslenmiş ve “Tek başıma kalsam yine mücadele edeceğim. ‘Bu yalandır, ben buna inanmıyorum’ demesi lazımdı. Partinin sözcüsü ağzını açmadı daha. Niye savunmuyorsunuz? Ciğerimi yakıyorlar. Bugün partiyi yönetenler benim ciğerimi dağlıyor” demişti.

Muharrem İnce: CHP bu pisliği çözmeden temiz siyaset diyemez

About Author

Ahmet

Ahmet

Related Articles

TÜM HABERLER