A3 Haber

Taksim Meydanı’na çıkan yollarda üst araması yapılıyor

Taksim Meydanı’na çıkan yollarda üst araması yapılıyor

Taksim Meydanı’na çıkan yollarda üst araması yapılıyor
Aralık 31
16:17 2019

Yılbaşına saatler kala yeni yıla Taksim’de girmek isteyen kişilerin güvenliğini sağlamak için polis, başta İstiklal Caddesi olmak üzere meydana çıkan yollarda üst aramaları yapıyor. İtfaiye araçları da Taksim Meydanı’nda hazır bekliyor.

Yeni yıla saatler kala yılbaşı kutlamalarının önemli adreslerinden biri olan Taksim Meydanı’nda yaşanabilecek olumsuzluklara karşı dün akşam saatlerinde getirilen demir bariyerler günün ilk saatlerinde meydan çevresine yerleştirildi.

Taksim Meydanı ve İstiklal Caddesi’nin yeni yıla daha saatler olmasına rağmen kalabalıklaştığı görüldü. Yeni yıla Beyoğlu’nda girmek isteyen vatandaşlar ve turistler, soğuk ve yağışlı hava aldırış etmeden sabahın erken saatlerinden itibaren Taksim’i doldurdu.

Çanta ve üst araması yapılıyor

Öğleden sonra da Taksim Meydanı’nda girmek isteyen kişiler, başta İstiklal Caddesi olmak üzere meydana açılan yollarda çanta ve üst aramalarından geçirildi.

İtfaiye araçları da Taksim Meydanı’nda hazır bekletiliyor.

Yılbaşı kutlamalarının bir diğeri adresi Ortaköy Meydanı’nda ise İstanbul Boğazı’nda yapılacak havai fişek gösterisi için platform kurulduğu gözlendi.

About Author

Ahmet

Ahmet

Related Articles

TÜM HABERLER