A3 Haber

İş görüşmeleri online yapılacak: Migros internet siparişleri için bin kişiyi işe alacak

İş görüşmeleri online yapılacak: Migros internet siparişleri için bin kişiyi işe alacak

İş görüşmeleri online yapılacak: Migros internet siparişleri için bin kişiyi işe alacak
Mart 23
12:25 2020

İnternetten market alışveriş siparişleri patlayınca Migros evden sipariş bölümü olan Sanal Market’te oluşan yoğun talebi karşılayabilmek adına iki haftada bin yeni işe alım yapma kararı aldı.

A3 Haber Merkezi- İnternet üzerinden market alışveriş siparişleri arttı. Buna bağlı olarak 61 ilde eve sipariş ulaştıran Migros yeni istihdam yaratacağını açıkladı. Migros, Sanal Market için 2 haftada bin yeni işe alım yapacak. İşe alınacak kişiler Migros Sanal Market’ten eve teslimat için verilen siparişlerin reyon ve depodan toplanması ve hazırlanmasından sorumlu olacak.

İş görüşmeleri online yapılacak

Migros İnsan Kaynakları departmanından yapılan duyuruda şöyle denildi: “İçinde bulunduğumuz bu zor günlerde, biz gıda perakendesi çalışanları, yalnızca müşterilerimizin günlük hayatlarını devam ettirebilmesi için temel ihtiyaç malzemelerini temin etmekle kalmıyor, hayatlarına dokunuyor ve her zamanki gibi ülkemize iyi geliyoruz. Çalışanlarımızın ve müşterilerimizin sağlık ve güvenliği, birinci önceliğimiz… Bu süreçte gelişmeleri ve Sağlık Bakanlığı’nın kılavuz ve yönlendirmelerini sürekli takip ederek koruyucu uygulamalara odaklanıyoruz. Üniversitelerin tatil edildiği ve pek çok işletmenin hizmete kapandığı bu geçici dönemde, iş ihtiyacı olan vatandaşlarımıza çağrı yapıyor, bu önemli görevde bizimle birlikte yer alacak çalışma arkadaşları arıyoruz. Bu dönemde başvuran tüm adaylarımızla, görüşmelerimizi online ortamda gerçekleştiriyoruz. Migros ailesi olarak, bu zor günleri de birlikte aşmak üzere yeni çalışma arkadaşlarımızı bekliyoruz.

About Author

Uğraş Vatandaş

Uğraş Vatandaş

Related Articles

TÜM HABERLER