Dokuz Eylül Üniversitesi Hastanesi’nde artan vaka sayısı nedeniyle tüm ameliyatlar durduruldu
Kasım 18
00:35
2020
Dokuz Eylül Üniversitesi Hastanesi’nde koronavirüs salgını nedeniyle oluşan yoğunluktan dolayı 18 Kasım 2020 sabahından itibaren acil travma vakaları ve onkoloji hastaları dışındaki tüm ameliyatların durdurulduğu açıklandı.
A3 Haber Merkezi- Alınan karar, Dokuz Eylül Üniversitesi Hastanesi Başhekim Vekili Prof. Semih Küçükgüçlü tarafından şöyle duyuruldu: “Hastanemizde devam etmekte olan Covid-19 pandemisi nedeniyle 18.11.2020 tarihinden itibaren elektif ameliyatların ertelenmesi, sadece acil ve onkoloji hastaları için ameliyatların planlanması hususunda bilgilerinizi ve gereğini rica ederim.”