A3 Haber

İstanbul’da bıçakla kadına saldırıp istismar eden erkek gözaltına alındı

İstanbul’da bıçakla kadına saldırıp istismar eden erkek gözaltına alındı

İstanbul’da bıçakla kadına saldırıp istismar eden erkek gözaltına alındı
Nisan 11
19:56 2021

İstanbul Cihangir’de bir kadının uğradığı taciz ve saldırının görüntüleri sosyal medyada çok sayıda kullanıcı tarafından paylaşılarak, tepki aldı. Polis, görüntülerden tespit ettiği saldırganı yakalayarak gözaltına aldı.

İstanbul Cihangir’de bir kadının uğradığı taciz ve saldırının görüntüleri sosyal medyada çok sayıda kullanıcı tarafından paylaşılınca emniyet güçleri harekete geçti. Polis, görüntülerdeki saldırganı yakalamak için çalışma başlattı.

İstanbul Cihangir Sanatkarlar Parkı’nda yürüyen bir kadın güpegündüz bir tacizcinin saldırısına uğradı.

Kadına arkadan yaklaşan şahıs önce elle taciz etti. Kadının tepki göstermesi üzerine kollarından tutarak kaçmasına engel oldu. Bir yandan tacizlerini sürdüren şahıs bir yandan da kadının bağırmasına engel olmak için ağzını kapatıp bıçakla tehdit etti. Olay anına ait görüntüler sosyal medyadan #CihangirSapığıYakalansın etiketiyle paylaşıldı.

Tepki yağmıştı

Binlerce kişi tarafından paylaşılan görüntülere tepki yağdı.

Sosyal medyada tepki yağan görüntüleri inceleyen polis, saldırganı yakalamak için çalışma başlattı. Konuyla ilgili emniyette herhangi bir şikayetin olmadığı öğrenildi.

Bıçaklı sapık yakalandı

Cihangir’de bir kadının uğradığı taciz ve saldırının görüntüleri sosyal medyada çok sayıda kullanıcı tarafından paylaşılarak, tepki aldı. Polis, görüntülerden tespit ettiği saldırganı yakalayarak gözaltına aldı.

Çalışma kapsamında görüntülerden kimliği tespit edilen Berzan E.Ç.(19), Beyoğlu İlçe Emniyet Müdürlüğü Asayiş Büro Amirliği ekiplerince Sancaktepe’de bir çay bahçesinde yakalandı. Şüphelinin Asayiş Büro Amirliği’ndeki işlemleri sürüyor. (DHA)

About Author

Ahmet

Ahmet

Related Articles

TÜM HABERLER