A3 Haber

Berfin, yüzüne asit atan eski erkek arkadaşıyla evlendi!

Berfin, yüzüne asit atan eski erkek arkadaşıyla evlendi!

Berfin, yüzüne asit atan eski erkek arkadaşıyla evlendi!
Aralık 12
17:52 2021

Hatay İskenderun’da 21 yaşındaki Berfin Özek, iki yıl önce yüzüne asit dökmesi sonucu yüzünden yaralanmasına neden olan eski erkek arkadaşı 23 yaşındaki Casim Ozan Çeltik ile evlendi.

İlçeye bağlı Buluttepe Mahallesi 390 Sokak’ta 15 Ocak 2019’da dershaneden çıkıp evine giden Berfin Özek,  bir süre önce ayrıldığı erkek arkadaşı Casim Ozan Çeltik’in asitli saldırısına uğradı.

Yüzünde yanık oluşan Özek, yanık ünitesindeki tedavisinin ardından taburcu oldu. Ancak genç kızın yüzünde ağır yanık izleri kaldı. Sağ gözü görme yetisini kaybeden Özek’in göz kapakları ve dudağına estetik operasyon yapıldı.

Şikayetini geri çekti, pişman oldu

Saldırının ardından yakalanıp, tutuklanan Çeltik, ‘kasten yaralama’ suçundan 13 yıl 6 ay hapis cezasına çarptırıldı. 2020 yılı Nisan ayında, davanın görüldüğü 1’inci Ağır Ceza Mahkemesi’ne dilekçe vererek Casim Ozan Çeltik hakkındaki şikayetini geri alan Özek, daha sonra verdiği karardan pişman olduğunu ifade ederek, o dönem büyük bir travma içerisinde olduğunu kaydetti.

Tahliye oldu, evlendiler

Casim Ozan Çeltik son duruşmada tahliye edildi. Berfin Özek ile barışan Casim Ozan Çeltik evlenmeye karar verdi. Berfin Özek, dün yüzünü tanınmaz hale getiren erkek arkadaşı Casim Ozan Çeltik ile evlendi. Berfin Özek’in evliliği sosyal medyada paylaşıldı.

İlgili haberler:

About Author

Ahmet

Ahmet

Related Articles

TÜM HABERLER