A3 Haber

Avrasya Araştırma Şirketi Başkanı Kemal Özkiraz’a yumruklu saldırı!

Avrasya Araştırma Şirketi Başkanı Kemal Özkiraz’a yumruklu saldırı!

Avrasya Araştırma Şirketi Başkanı Kemal Özkiraz’a yumruklu saldırı!
Eylül 27
21:38 2022

Avrasya Araştırma Şirketi Başkanı Kemal Özkiraz, çocuğuyla parkta vakit geçirirken bir kişinin yumruklu saldırısına uğradığını açıkladı.

Avrasya Araştırmanı Başkanı Kemal Özkiraz, saldırıya uğradı.

Sosyal medya hesabından açıklama yapan Özkiraz, çocuğuyla parkta vakit geçirirken bir kişinin yumruklu saldırısına uğradığını duyurdu.

Özkiraz’ın paylaşımı şöyle:

  • ”Saat 20.05de Konyaaltı’nda mahallemizin çocuk parkında çocuğuma bir şeyler yedirirken, oturulduğum banka arkadan yaklaşan şapkalı ve maskeli bir kişinin saldırısına uğradım. Saldırgan parkın etrafında benim arkamda gezindikten sonra kulağıma yumruk attı, doğrulup tekme attığım şahıs “sen ne sandın kimsin lan” diye bağırıp hızla koşup kaçtı. Arabayla kaçtığı yere doğru yakalamaya çalıştım ancak kaybolmuştu. Şimdi poliste şikayet oluşturuyorum”

“Ülkeyi mafya devletine dönüştürdüler”

Özkiraz, ”Ülkeyi koskoca bir mafya devletine dönüştürdüler. Onlarca küçük çocuğun ve kendi çocuğumun önünde arkadan saldıran kişi boğazımı da kesebilirdi. Nasıl birisi çocuğu kucağında ve arkası dönük birisine saldırabilir ki? Merak edenler için ben iyiyim, çocuklar da iyi” diye yazdı.

About Author

Ahmet

Ahmet

Related Articles

TÜM HABERLER