A3 Haber

Karamollaoğlu: Yoldan çıkan, yola dair cümle kuramaz

Karamollaoğlu: Yoldan çıkan, yola dair cümle kuramaz

Karamollaoğlu: Yoldan çıkan, yola dair cümle kuramaz
Şubat 05
20:01 2023

Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu, son günlerde Cumhurbaşkanı ve iktidar temsilcilerinin partisine yönelttiği ‘Erbakan ve Milli Görüş’ eleştirilerine yanıt verdi. Sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda, “Yoldan çıkan, yola dair cümle kuramaz!” ifadelerini kullandı.

Saadet Partisi Karamollaoğlu, iktidar kanadından kendilerine yöneltilen Millet İttifakı ve Erbakan eleştirilerini yanıtladı.

Twitter’dan paylaşım yapan Karamollaoğlu, şu ifadeleri kullandı: “Zamanında gardıroplarının tozlu raflarına attıkları “Milli Görüş gömleği” yine akıllarına düştü! Ama nafile! O gömlek artık size olmaz, üzerinizde durmaz, taşıyamazsınız; size ağır gelir! “Eski Milli Görüşçü” olmak başka, ömrü boyunca Milli Görüşçü kalabilmek başkadır!

Bu noktada Saadet Partisi’ne ayar vermek, kimsenin hakkı ve haddi değildir! Herkes işine baksın! Yoldan çıkan, yola dair cümle kuramaz! Yoldan çıkan, her şart altında yola devam edenlere dışardan akıl veremez! Biz bu yolda kararlılıkla yürümeye devam ediyoruz ve edeceğiz!

Temel Karamollaoğlu ve arkadaşlarına, Saadet Partisi’nin teşkilat mensuplarına, Milli Görüş hatırlatması yapmak kim, siz kim? Erbakan Hocamızın hedeflerindeki mana nerede, nitelik nerede; sizin her şeyi binadan, betondan, nicelikten ibaret sanan anlayışınız nerede?”

About Author

Serdar

Serdar

Related Articles

TÜM HABERLER