A3 Haber

Erdoğan, canlı yayında Bakan Bekir Pakdemirli ve protokol üyelerini fırçaladı

Erdoğan, canlı yayında Bakan Bekir Pakdemirli ve protokol üyelerini fırçaladı

Erdoğan, canlı yayında Bakan Bekir Pakdemirli ve protokol üyelerini fırçaladı
Mayıs 19
18:32 2020

Erdoğan, Ilısu Barajı Enerji Santrali 1. Tribün Devreye Alınma Töreni’ne Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli ve protokol üyelerini maske ve sosyal mesafeye uymadıkları için fırçaladı.

AKP’li Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan, Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli tarafından gerçekleştirilen Ilısu Barajı Enerji Santrali 1. Tribün Devreye Alınma Töreni’ne video konferansla katıldı. Erdoğan, televizyonların da canlı yayınladığı törende konuşmasını yaptıktan sonra Bakan Pakdemirli ve sosyal mesafe kuralına uymayan, aralarında Valiler, AKP milletvekilleri, AKP il teşkilatlarının bulunduğu protokole fırça attı.

Canlı yayında protokole sosyal mesafe ve maske fırçası!

Erdoğan önce sosyal mesafeye dikkat etmeyen protokolü, “Fiziki mesafeye dikkat edelim. Öyle kol kola yok, dirsek dirseğe yok. Şöyle bir sosyal mesafe yapalım. Fiziki mesafe yapalım. Çok yakınız, çok yakınız…” diye fırçaladıktan sonra maske takmayan protokol üyelerine de fırça attı.

Uyarısı dikkate alınmayınca Bakan Pakdemirli’ye seslendi

Erdoğan, uyarısının dikkat alınmamasına sinirlenerek Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli’ye seslendi ve “Bekir Bey maskesi olmayan arkadaşlarımıza da maske verelim” dedi. Erdoğan, daha sonra ise, “Önce tedbirimizi alalım ki, milletimizden de tedbir isteyelim. Çok yakınız birbirimize, çok yakınız. Bu mesafeye dikkat edelim” diyerek protokole yönelik uyarısını sürdürdü.

About Author

Ahmet

Ahmet

Related Articles

TÜM HABERLER