A3 Haber

Kadın cinayeti: Boşanma davası açan kadın, eşi tarafından öldürüldü

Kadın cinayeti: Boşanma davası açan kadın, eşi tarafından öldürüldü

Kadın cinayeti: Boşanma davası açan kadın, eşi tarafından öldürüldü
Haziran 12
14:05 2020

Tekirdağ Çerkezköy’de, iki çocuk annesi Nermin Yumuşak , boşanma davası açtığı eşi İbrahim Yumuşak tarafından boğazı bıçakla kesilerek öldürüldü.

Tekirdağ’ın Çerkezköy ilçesine bağlı Fevzipaşa Mahallesi Elif Sokak’ta, bir apartmanda yaşayan 39 yaşındaki Nermin Yumuşak, şiddetli geçimsizlik yaşadığı eşi 41 yaşındaki İbrahim Yumuşak’a boşanma davası açıp, iki çocuğu ile evden ayrıldı.

Başka bir ev kiralayıp, yaşamaya başlayan Yumuşak, koronavirüs salgını nedeniyle okullardaki eğitime ara verilince çocuklarını da alıp, Kastamonu’daki ailesinin yanına gitti. Normalleşme süreci ile birlikte Çerkezköy’e dönen Nermin Yumuşak, iki gün önce çocuklarını yeniden Kastamonu’daki ailesinin yanına gönderdi.

Eşinin yalnız olduğunu öğrenen İbrahim Yumuşak, bugün saat 09.00 sıralarında, Nermin Yumuşak’ın evine gitti. Ancak çift arasında tartışma çıktı. Bu sırada İbrahim Yumuşak, yanında getirdiği bıçakla, eşinin boğazını kesti.

Karakola giderek teslim oldu

Daha sonra Çerkezköy İlçe Emniyet Müdürlüğü’ne giden İbrahim Yumuşak, eşini öldürdüğünü söyledi. Adrese giden polis ekipleri, Nermin Yumuşak’ın cansız bedeni ile karşılaştı. Cumhuriyet savcısının yaptığı incelemenin ardından kadının cansız bedeni, otopsi için İstanbul Adli Tıp Kurumu’na gönderildi. Gözaltına alınan İbrahim Yumuşak, sorguya alındı. (DHA)

About Author

Uğraş Vatandaş

Uğraş Vatandaş

Related Articles

TÜM HABERLER