A3 Haber

Koronavirüs testi pozitif çıkan Maçoğlu taburcu edildi

Koronavirüs testi pozitif çıkan Maçoğlu taburcu edildi

Koronavirüs testi pozitif çıkan Maçoğlu taburcu edildi
Haziran 29
18:10 2020

Tunceli Belediye Başkanı Fatih Mehmet Maçoğlu taburcu edildi. Maçoğlu’nun sağlık durumunun iyiye gittiği açıklandı.

Yeni tip koronavirüs (Covid-19) testi pozitif çıktığı için hastanede tedavi altına alınan Tunceli Belediye Başkanı Fatih Mehmet Maçoğlu taburcu edildi. Sağlık durumu iyiye giden Maçoğlu’nun tedavisine evinde devam ediliyor.

Maçoğlu, 2 Haziran’da öksürük ve halsizlik şikayetleri ile Tunceli Devlet Hastanesi’ne başvurduğunu ve yapılan testler soncu Covid-19 testinin pozitif çıktığını söyledi.

“Tedavime evde devam edilecek”

Hastanede Bilim Kurulunun önerileri doğrultusunda tedavisinin tamamlandığını belirten Maçoğlu, “Sağlık durumumun iyiye gitmesi üzerine evimde tedavime devam edilmesi kararı verildi” dedi.

Sağlığının her geçen gün daha iyiye gittiğini ifade eden Maçoğlu, “Evde benim ve ailemin tedavisi devam ediyor ve gün geçtikçe sağlığımız daha iyiye gidiyor. Artık gündelik işlerimizi kendimiz görüyoruz. Bu süreçte sağlığımızla yakından ilgilenen tüm sağlık çalışanlarına, bizleri arayıp soran herkese çok teşekkür ediyorum” diye konuştu.

Vatandaşları maskesiz sokağa çıkmamaları konusunda uyaran Maçoğlu, herkesin maske takması ve sosyal mesafe kuralına uyarak günlük işlerini yapmaları gerektiğini hatırlattı.

About Author

Ahmet

Ahmet

Related Articles

TÜM HABERLER