A3 Haber

Gelinle damat oturdu: Takılar cansız mankenlere takıldı

Gelinle damat oturdu: Takılar cansız mankenlere takıldı

Gelinle damat oturdu: Takılar cansız mankenlere takıldı
Temmuz 05
09:48 2020

Tekirdağ Saray’da,Sinem ve Sinan Dağ çiftinin düğünlerinde takılar gelin- damat yerine, yanlarına konulan cansız mankenlere takıldı.

1 Temmuz itibariyle düğün salonlarına sosyal mesafe kuralı, maske ve dezenfektan kullanma şartı ile izin verilmesinin ardından Tekirdağ’ın Saray ilçesinde bir düğün salonu tedbirler kapsamında gelin damada takı sırasında temas olmaması için manken gelin- damat uygulaması yaptı. Cansız mankenlere gelinlik ve damatlık giydirilmesiyle ilk düğün yapıldı.

Sinem ve Sinan Dağ çifti salona geldiklerinde girişte cansız gelin ve damadı görmesiyle önce şaşırdı. Düğüne gelen konuklar ise gelin ve damada temas etmeden tebrik etti. Takı töreni de gelinle damadın yanına konulan gelinlik ve damatlık giydirilen cansız mankenlere takılarak gerçekleştirildi.

“Gayet güzel bir uygulama”

Gelin Sinem Dağ, alınan tedbirlerin doğru olduğunu belirterek, “Bizde şu anda ilk defa bunun içindeyiz temassız olduğu için. Kurallarda gayet iyi” dedi. Düğünlerin eskisi gibi olmasının daha güzel olacağını ifade eden damat Sinan Dağ ise “Eskisi gibi olsa daha iyi olurda ama maalesef koronavirüs yüzünden alınan tedbirler ortada. Gayet güzel bir uygulama düğün salonu sahiplerine çok teşekkür ederiz” diye konuştu. (DHA)

About Author

Uğraş Vatandaş

Uğraş Vatandaş

Related Articles

TÜM HABERLER