A3 Haber

İzmir’de kadına şiddet: Arabasını dükkânının önüne park ettiği için darp etti

Temmuz 29
15:17 2020

İzmir’in Balçova ilçesinde Ata Caddesi’nde iddiaya göre bir esnaf, arabasını dükkânın önüne park ettiği gerekçesiyle bir kadına şiddet uyguladı. Sosyal medyada sıkça paylaşılan görüntü sonrasında yurttaşlar tepki göstererek yetkililerin harekete geçmesi için çağrıda bulundu.

Olay, Ata Caddesi üzerindeki bir şehirler arası yolcu taşımacılığı yapan firmanın yazıhanesinin önünde meydana geldi. İddiaya göre, otomobilini yazıhanenin önüne park etmek isteyen Zeliha Ç., orada duran sandalyeyi kaldırdı. Bu sırada, yazıhane görevlisi K.Ö., Zeliha Ç.’ye oraya park edemeyeceğini söyleyince, ikili arasında tartışma çıktı.

Tartışmanın kavgaya dönüşmesi üzerine K.Ö., kadını sertçe itti. Dengesini kaybeden Zeliha Ç., yere düştü. Kafasını hafif şekilde yere vuran Zeliha Ç., bu sırada çevredekilere, Polis çağırın diye bağırdı. Bir süre sonra, olay yerine sağlık ve polis ekipleri geldi. Darp raporu alan Zeliha Ç., K.Ö. hakkında şikayetçi oldu. Öte yandan, K.Ö.’nün olay yerine gelen polislere, İlk başta o beni ittirdi diyerek kendini savunduğu öğrenildi.