A3 Haber

Başhekim Doç. Mustafa Güneş: Koronavirüs bulaştan yorgun düştü, insanımız dikkatsizlikten yorulmadı

Başhekim Doç. Mustafa Güneş: Koronavirüs bulaştan yorgun düştü, insanımız dikkatsizlikten yorulmadı
Ağustos 05
12:25 2020

Kocaeli Darıca Farabi Eğitim Araştırma Hastanesi Başhekimi Doç. Mustafa Güneş, “Koronavirüs bile bulaştan yorgun düştü ama insanımız uyarılmaktan, dikkatsizlikten, uyarıları dikkate almamaktan yorulmadı” dedi.

A3 Haber Merkezi- Kocaeli’nin Darıca ilçesindeki Farabi Eğitim Araştırma Hastanesi Başhekimi Doç. Dr. Mustafa Güneş, Facebook hesabından koronavirüs tedbirlerine uymayanlarla ilgili mesaj yayımladı.

Uyarıların bazı kişiler tarafından dikkate almadığını söyleyen Doç. Güneş, şöyle yazdı: “Sağlık personeli yani tüm hastane personeli gerçekten artık çok yoruldu. Koronavirüs bile bulaştan yorgun düştü ama insanımız uyarılmaktan, dikkatsizlikten, uyarıları dikkate almamaktan yorulmadı. Bulaştırmak ve bulaşmak için son gaz gayrette. Sahiller, plajlar, sokaklar, pazarlar koronavirüs üssü gibi. Kurallara uymazsak böyle devam edersek kötü günler bizi bekliyor. Çocuklarımızın eğitim engelinin sebebi biz olacağız. Hayata veda edecek her sağlık çalışanının, vatandaşımızın sebebi biz olacağız. Vicdanı olan duysun, olmayan ise aynı gayretle devam etsin.