A3 Haber

Pınar Gültekin’in babası: Bana ‘davadan vazgeç’ diyen CHP’li Süleyman Girgin’dir

Pınar Gültekin’in babası: Bana ‘davadan vazgeç’ diyen CHP’li Süleyman Girgin’dir

Pınar Gültekin’in babası: Bana ‘davadan vazgeç’ diyen CHP’li Süleyman Girgin’dir
Aralık 31
16:55 2020

Pınar Gültekin’in babası Sıddık Gültekin, kendisini telefonla arayarak “Davadan vazgeç” diyen kişinin CHP Muğla Milletvekili Süleyman Girgin olduğunu söyledi.

Pınar Gültekin’in babası Sıddık Gültekin, canlı yayında açıklamalarda bulundu.

Kendisini “Davadan vazgeç” diye arayan CHP’linin Süleyman Girgin olduğunu ileri süren Gültekin, şunları söyledi:

  • Ayın 23’ünde Muğla Milletvekili Süleyman Girgin olduğunu söyledi. Taziye dileklerini iletti. Taziye kelimesinden sonra ‘Davadan vazgeç’ dedi bana. ‘Kamu davası devam eder. Biz senin yanındayız ne gerekiyorsa yapacağız’ dediler.
  • Karşı tarafın annesinin de CHP ilçe başkanlığında olduğunu biliyorum. Aynı partideler. Söylediğim kelimeler, harfi harfine doğrudur. Aksi ispat edilirse intihar ederim demişim. Kızınız olursa siz kabul eder misiniz? Ben kabul etmedim. Telefonu da olayı da kapattım.
  • Kızımın taziyesi bitti. 20 gün sonra CHP ilçe başkanı Aydın Sadık beyefendi arkadaşlarımı, akrabalarımı devreye soktu. Neyse geldiler. İnanmadım ilk önce.
  • ‘Sizi kim aradı?’ dedim. ‘Süleyman Girgin’ dediler. ‘Telefonu çıkart’ dedim. Çıkardı, beni arayan kişi ile aynı olduğunu gördüm. Defalarca beni aradı. Defalarca görüştük. ‘Ne kadar para istersen veririz’ dediler. Davadan vazgeç dediler. Benim kızıma Muğla’dan iftiralar atıldığı için ben bu davadan vazgeçmeyeceğim. Ben yaşayan bir ölüyüm.
  • Sonra İstanbul’a geldim. 2 kez daha aradı. Ben neden yalan atayım. Siyasi çıkarım mı var? Zaten derdimle uğraşıyorum. Tüm Türkiye kamuoyuna söylüyorum. Haberlere çok üzülüyorum. Neden iftira atayım? hiçbir siyasi partiye üye değilim olmayacağım da. İftira atmıyorum. CHP’ye de mal etmiyorum.”

About Author

Ahmet

Ahmet

Related Articles

TÜM HABERLER