A3 Haber

Yaşlı kadının Erdoğan’a isyanı: “Açım ben, açım”

Yaşlı kadının Erdoğan’a isyanı: “Açım ben, açım”

Yaşlı kadının Erdoğan’a isyanı: “Açım ben, açım”
Şubat 14
09:10 2021

CHP’li Tuncay Özkan, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile İçişleri Bakanı Süleyman Soylu’nun yer aldığı bir videoyu paylaştı. Videoda bir kadın, Erdoğan’a “Açım ben, açım” diye seslendi. CHP’li Özkan, “Saraya taşınınca yoksulluğun sesini duymaz oldu. Açım diyeni duymayan Cumhurbaşkanı olur mu? Milleti açken sarayda tok yatılır mı?” dedi.

AKP’li Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile İçişleri Bakanı Süleyman Soylu’nun Elazığ Harput ziyaretinde oldukça çarpıcı anlar bir an kameralara takıldı.

CHP Genel Başkan Başdanışmanı ve İzmir Milletvekili Tuncay Özkan, sosyal medya hesabı üzerinden bir video paylaştı. Videoda, Cumhurbaşkanı Erdoğan ve Bakan Soylu, bir grup yurttaşla görüştüğü görülüyor. Daha sonra bir kadın, oğlunun askerden geldiğini, kendisinin de ameliyatlı olduğunu belirterek, Erdoğan’a, “Açım ben, açım” diye seslendi.

Görüntüleri paylaşan CHP’li Özkan, “Saraya taşınınca yoksulluğun sesini duymaz oldu. Açım diyeni duymayan Cumhurbaşkanı olur mu? Milleti açken sarayda tok yatılır mı?” dedi.

About Author

Ege

Ege

Related Articles

TÜM HABERLER