A3 Haber

Çiğ köftecideki saldırıyla ilgili iki şüpheli tutuklandı

Çiğ köftecideki saldırıyla ilgili iki şüpheli tutuklandı

Çiğ köftecideki saldırıyla ilgili iki şüpheli tutuklandı
Mart 03
08:32 2021

Afyon’da “çiğ köfte acı olmuş” diyerek işyeri çalışanına saldırıp darp eden saldırgan ve ertesi gün aynı dükkana saldıran kardeşi tutuklanarak cezaevine gönderildi.

Afyonkarahisar’da sipariş ettiği çiğ köftenin acılı olduğu gerekçesiyle işyeri çalışanı Yılmaz Koç’u yumruklayıp darbeden Gurur Şenel ile bu olayın ardından çiğ köfteci dükkanına saldıran kardeşi Hüseyin Şenel ve iki yakınının adliyedeki işlemleri tamamlandı. Savcılık ifadesi sonrasında B.B. ve D.B. kardeşler serbest kalırken, mahkemeye sevk edilen Gurur ve Hüseyin Şenel kardeşler ise tutuklanarak cezaevine gönderildi.

Vali de duyurdu

Gurur ve Hüseyin Şenel kardeşlerin çıkarıldıkları mahkemede tutuklandıklarını sosyal medyadan duyuran Vali Gökmen Çiçek, paylaşımında, “İlimizde bir iş yerinde yaşanan maalesef vicdanları yaralayan bir gencimizin saldırıya uğradığı ve ardından kardeşinin karıştığı iş yerine zarar verme olayıyla ilgili olarak iki zanlı dün gözaltına alınmışlardı. Bugün her iki zanlı çıkarıldıkları mahkemede tutuklanmışlardır” ifadelerine yer verdi.

About Author

Ahmet

Ahmet

Related Articles

TÜM HABERLER